Skip to Content


مسابقه ملی سخنوری ميكروفن در يزد برگزار می‌شود


مسابقه ملی سخنوری میکروفن با حمایت پارک علم و فناوری یزد، دانشگاه آزاد اسلامی یزد و دانشگاه امام جواد(ع) در يزد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، مسابقه ملی سخنوری میکروفن، در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی و در چهار بخش دانش‌آموزی با عنوان المپیاد ملی دانش‌آموزی سخنوری، بخش دانشجویی، بخش پرسنل شرکت‌های خصوصی و کارکنان دولتی و بخش آزاد برای سایر مخاطبان برگزار خواهد شد.

دانش‌آموزان می‌توانند موضوعات مربوط به مباحث آموزشی را ارائه کنند. کارکنان دولت و پرسنل شرکت‌ها نیز می‌توانند به عنوان سخنران یک سازمان، دانشجویان به عنوان سخنگویان و متخصصیان فناوری و بازار به رقابت پرداخته و گروه آزاد نیز با تصمیم هیئت داوران در یکی از این سه حوزه به رقابت بپردازند.

شایان ذکر است: 633 نفر تا تاریخ چهاردهم دی ماه در مرحله مقدماتي مسابقه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 70 درصد شرکت‌کنندگان از سایر استان‌های کشور و 30 درصد از استان یزد هستند.

همچنین شرکت‌کنندگان در مرحله مقدماتی یک ویدیو چند دقیقه‌ای با موضوع آزاد ارسال کرده‌اند. در انتخاب آثار راه یافته به مرحله دوم محدودیت تعداد وجود نخواهد داشت و برای افراد منتخب مرحله اول نيز کارگاه‌های آموزشی رایگان از جمله زبان بدن و فن بیان برنامه ریزی شده است.

در مرحله نیمه نهایی ساخت دو کلیپ با موضوع مشخص در دستور کار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

برگزیدگان مرحله نیمه نهایی در مرحله آخر به صورت اجرای زنده در برابر داوران و حضار به رقابت می‌پردازند.

همچنین به کلیه افرادی که به مرحله نیمه نهایی رسیده‌اند گواهی‌نامه مسابقه از سوی پارک علم و فناوری ارائه می‌شود و به نفرات برگزیده نهایی جوایز ارزنده‌ای شامل کمک هزینه چاپ مقالات و سفر به خارج از کشور و غيره تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/ د

یزد رسا




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.