Skip to Content

در میبد برگزار شد


مسابقات پهلوانی و زورخانه ای المپیاد ورزشی دارالعباده با شرکت هفت شهرستان استان(میبد- یزد- اردکان- بافق - ابرکوه- صدوق-مهریز) جمعه گذشته 5/8/91 در محل سالن ورزشی تلاش میبد برگزار شد. به گزاترش روابط عمومی تربیت بدنی میبد در تصویر زیر نام و رشته نفرات برتر آمده است در پایان تیم یزد مقام اول ، میبد مقام دوم و شهرستان اردکان مقام سوم تیمی را کسب کرد. گفتنی است در شهرستان میبد هم اکنون بیش از متوسط کشوری تعداد زورخانه نسبت به جمعیت، زورخانه وجود داشته و ورزش باستانی از ورزشهای پرطرفدار میبدبوده و به صورت حرفه ای دنبال میشود.  

مسابقات پهلوانی و زورخانه ای المپیاد ورزشی دارالعباده با شرکت هفت شهرستان استان(میبد- یزد- اردکان- بافق - ابرکوه- صدوق-مهریز) جمعه گذشته 5/8/91 در محل سالن ورزشی تلاش میبد برگزار شد. به گزاترش روابط عمومی تربیت بدنی میبد در تصویر زیر نام و رشته نفرات برتر آمده است در پایان تیم یزد مقام اول ، میبد مقام دوم و شهرستان اردکان مقام سوم تیمی را کسب کرد. گفتنی است در شهرستان میبد هم اکنون بیش از متوسط کشوری تعداد زورخانه نسبت به جمعیت، زورخانه وجود داشته و ورزش باستانی از ورزشهای پرطرفدار میبدبوده و به صورت حرفه ای دنبال میشود.  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سیدمحمد آقابزرگی
من ورزش پهلوانی را اسطوره ورزش ها ورشته های دیگر میدانم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۰۸:۴۳

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.