Skip to Content

در میبد برگزار شد


مسابقات پهلوانی و زورخانه ای المپیاد ورزشی دارالعباده با شرکت هفت شهرستان استان(میبد- یزد- اردکان- بافق - ابرکوه- صدوق-مهریز) جمعه گذشته 5/8/91 در محل سالن ورزشی تلاش میبد برگزار شد. به گزاترش روابط عمومی تربیت بدنی میبد در تصویر زیر نام و رشته نفرات برتر آمده است در پایان تیم یزد مقام اول ، میبد مقام دوم و شهرستان اردکان مقام سوم تیمی را کسب کرد. گفتنی است در شهرستان میبد هم اکنون بیش از متوسط کشوری تعداد زورخانه نسبت به جمعیت، زورخانه وجود داشته و ورزش باستانی از ورزشهای پرطرفدار میبدبوده و به صورت حرفه ای دنبال میشود.  

مسابقات پهلوانی و زورخانه ای المپیاد ورزشی دارالعباده با شرکت هفت شهرستان استان(میبد- یزد- اردکان- بافق - ابرکوه- صدوق-مهریز) جمعه گذشته 5/8/91 در محل سالن ورزشی تلاش میبد برگزار شد. به گزاترش روابط عمومی تربیت بدنی میبد در تصویر زیر نام و رشته نفرات برتر آمده است در پایان تیم یزد مقام اول ، میبد مقام دوم و شهرستان اردکان مقام سوم تیمی را کسب کرد. گفتنی است در شهرستان میبد هم اکنون بیش از متوسط کشوری تعداد زورخانه نسبت به جمعیت، زورخانه وجود داشته و ورزش باستانی از ورزشهای پرطرفدار میبدبوده و به صورت حرفه ای دنبال میشود.  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سیدمحمد آقابزرگی
من ورزش پهلوانی را اسطوره ورزش ها ورشته های دیگر میدانم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۰۸:۴۳

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.