مسابقات لیگ فوتبال شهرستان میبد پایان یافت+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

با معرفی تیم‌های برتر؛


همزمان با میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) مسابقات لیگ فوتبال شهرستان میبد با معرفی تیمهای برتر در رده های مختلف سنی به کار خود پایان داد.

به گزارش میبد خبر، مراسم جشن قهرمانی تیم های فوتبال شهرستان میبد در رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان همزمان با میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) با حضور مسئولین شهرستان میبد در ورزشگاه چمران شهرستان برگزار شد.

در رده بزرگسال تیم فوتبال خیبر فیروزآباد به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای غدیر فیروزآباد و وحدت میبد دوم و سوم شدند. این مسابقات با حضور 10 تیم برگزار شد.

در رده سنی جوانان که با حضور 8 تیم برگزار شد تیمهای فوتبال مهربد، یزد خواست و آزادی عناوین اول تا سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی نوجوانان تیم فوتبال میثاق با برتری مقابل تیم آزادی به قهرمانی دست یافت و تیم یاران نیز سوم شد. در این گروه 8 تیم شرکت داشتند.

گفتنی است این مسابقات در اواخر مرداد ماه سال جاری آغاز و همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) با معرفی و اهدای جوایز تیم های قهرمان به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.