Skip to Contentهشتمين دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، گرامیداشت هفته کارگر با انجام سه بازی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش میبد خبر، هشتمين دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، با حضور ۱۲ تیم در سه گروه چهار تیمی در محل مجموعه فرهنگي، ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.

سيداحمد علائي، رئیس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد در این باره گفت: این مسابقات به منظور تقویت روحیه نشاط، شادابی و افزایش بهره وری در بین کارگران شهرستان برگزار شد و تا 11اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی افزود: در روز نخست این مسابقات شش تیم از شرکت های کاشی صدراسرام، احسان، گلچين، باستان، ماهان سرام و مجتمع كاشي به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان روز نخست، تیمهای کاشی باستان، گلچين و صدراسرام به پیروزی رسیدند.

علائی خاطر نشان کرد: روز دوم این مسابقات عصر روز دوشنبه 27 فروردین ماه از ساعت ۱۷ با بازی تیم‌های کاشی یاقوت و گرانیت آریا آغاز می شود و به ترتیب تیم های کاشی ارچین و مریم و تیم کاشی امین و کیمیاسرام با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.