مسابقات فوتسال جام رمضان (یادبود شهیدان نامجوفر) در میبد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

گزارش تصویری/


همزمان با ماه مبارک رمضان، مسابقات فوتسال جام رمضان (یادبود شهیدان نامجوفر) در سالن شهدای شهرک شهدا در حال برگزاری می باشد.

محمد علی کارگر مسئول برگزاری این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار میبد خبر در ارتباط با این مسابقات بیان داشت: این مسابقات از روز دوم ماه مبارک رمضان با حضور 41 تیم در 4 رده سنی نونهالان با 11 تیم، نوجوانان با 7 تیم، جوانان با 7 تیم و بزرگسالان با 16 تیم در سالن شهدای شهرک شهدای میبد آغاز شد.

وی افزود: مسابقات فوتسال جام رمضان یادبود شهیدان نامجوفر هر شب از ساعت 21 الی 1:30 بامداد پیگیری می شود.

کارگر اظهار داشت: در پایان این مسابقات با انجام 106 بازی تیم های اول تا سوم هرده انتخاب و به تیم اول مبلغ 30 میلیون ریال، تیم دوم مبلغ 15 میلیون ریال و تیم سوم مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد تعلق می گیرد.

وی درپایان ضمن تقدیر از خانواده شهیدان نامجوفر و شورای شهر میبد که مبلغی از جوایز جام فوتسال رمضان در میبد را تامین کرده اند، اذعان داشت: این دوره از مسابقات با استقبال خوب شهروندان میبدی بویژه نوجوانان و جوانان مواجه شده و نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولین در برگزاری این مسابقات در شهرستان می باشد.

گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان در میبد با همکاری و مشارکت حوزه یک ثارالله ناحیه مقاومت بسیج، شورای شهر و اداره ورزش و جوانان میبد در حال برگزاری می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.