Skip to Content

همزمان با سالروز میلاد امام حسین(ع)؛


مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی یزد با معرفی نفرات برتر در میبد به کار خود خاتمه داد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز رقابت‌های قهرمانی تیراندازی با کمان استان در مجموعه ورزشی شهدای میبد برگزار شد.

در این مسابقات 44 کماندار از شهرستان‌های یزد، میبد، اردکان، مهریز و بافق در دو بخش بانوان و آقایان و دو رشته ریکرو و کامپوند در رده های سنی نونهالان و نوجوانان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات در بخش ریکرو و در رده سنی نونهالان پسر علیرضا شاکر از میبد، علیرضا زارع از اردکان و ابوالفضل زارعشاهی از میبد و در نونهالان دختر سیده محیا متولیان و معصومه کاظمی از بافق و فاطمه زارعشاهی از میبد به عناوین اول تا سوم مسابقات دست یافتند.

در بخش ریکرو در رده سنی نوجوانان پسر امیر حسین عرب زاده، آریا پیری و یاسین میرشمسی از اردکان و نوجوانان دختر مریم رمضانپور، اسماء بیگی و پریسا ناظم از بافق مقام قهرمانی مسابقات را بدست آوردند.

در بخش ریکرو نیز آوا کردعلی، مطهره ولی پور و فاطمه ترک از یزد به عنوان نفرات برتر این مسابقات شناخته شدند.

در پایان این رقابت ها با حضور فرمانده سپاه ناحیه میبد، رئیس اداره ورزش و جوانان به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایزی از سوی کمیته برگزاری اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.