Skip to Content


مسابقات اسکیت گرامیداشت دهه ولایت و امامت در میبد+تصاویر


صبح جمعه گذشته با شرکت 105 اسکیت باز پسر و دختر در 7 گروه سنی در محل مجتمع ورزشی تلاش میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، مسابقات اسکیت گرامیداشت دهه ولایت و امامت صبح جمعه (26 شهریور) با شرکت 105 اسکیت باز پسر و دختر در 7 گروه سنی در محل مجتمع ورزشی تلاش میبد برگزار شد.و در پایان با حضور علی محمد شیخی معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و محمدرضا زارع بیدکی معاون اداره ورزش و جوانان میبد به نفرات برتر هر گروه سنی مدال,حکم و جوایزی اهداء گردید.

قابل ذکر است خانم کمالی و زارع از مربیان اسکیت  در برگزاری این مسابقه نقش بسزایی داشته اند که در پایان از زحمات آهنا تقدیر و تشکر به عمل آمد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.