Skip to Content

به مناسبت دهه مبارک فجر

مسابقات استانی کیوکوشین کاراته در میبد برگزار می شود+ پوستر


رقابت‌های کیوکوشین کاراته ماتسویی انتخابی استان به میزبانی شهرستان میبد برگزار خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، رقابت‌های کیوکوشین کاراته ماتسویی و سبک های آزاد، انتخابی استان به مناسبت دهه مبارک فجر جمعه این هفته در سالن ورزشی تلاش شهرستان میبد برگزار می شود.

شیهان احمد علی ابوالحسنی رییس هیات کاراته شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در رابطه با برگزاری این دوره از مسابقات بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان میبد بیشترین تعداد کاراته کار در سطح استان یزد را به خود اختصاص داده است، این دوره از مسابقات باردیگر به میزبانی شهرستان میبد برگزار خواهد شد.
وی افزود: امید است همانند دوره قبل که مسابقات درتاریخ۹۵/۷/۰۹درسالن ورزشی تلاش برگزار شد میبد مقام اول را از بین کارته کاران استان وشهرستان ها کسب نماید.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.