Skip to Content

در چهارمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت؛

مریم جعفری ندوشن برگزیده بخش مقاله جشنواره ملی اسوه های صبر و مقاومت شد


مریم جعفری ندوشن در بخش مقاله چهارمین جشنواره "اسوه‌های صبر و مقاومت" مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش میبد خبر، جشنواره "اسوه‌های صبر و مقاومت" به همت سازمان نشر آثار و مشارکت زنان در دفاع مقدس و همکاری بسیج جامعه زنان، بسیج صدا و سیما، سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا(س) تهران برگزار شد.

در این مراسم از مریم جعفری ندوشن در بخش مقاله، فرشته اعرابی در بخش دل‌نوشته، حسین خزایی در بخش شعر، بابک مجیدی و جواد قلی زاده در بخش فیلم، سید زهره موسوی در بخش داستانک و اسحاق آقایی در بخش عکس برگزیدگان به عنوان برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد.

همچنین از کتاب کوثریه، کتاب المراه الایرانیه, اولین فصلنامه تخصصی زنان و حماسه، دومین مجموعه شعر زن در دفاع مقدس و دومین مجموعه داستان کوتاه صریر رونمایی شد.

جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت از سال ۹۲ در سطح تهران آغاز و در دومین سال برگزاری در سطح استان‌های کشور، در سومین سال در سطح ملی و بین‌المللی در کشور لبنان و سوریه و برای چهارمین سال در سطح ملی و بین‌المللی در کشورهای عراق، لبنان و سوریه برگزار شد.

ندای ندوشن
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.