Skip to Content

حادثه:

مرگ یک دختر دانشجو در اثر تصادف روبروی دانشگاه آزاد میبد/


ساعت 18:45 عصر امروز (شنبه)، مرگ دلخراش یک دانشجوی دانشگاه الهیات میبد، در اثر تصادف با پژو 405، روبروی دانشگاه آزاد میبد رقم خورد.

به گزارش میبد خبر، ساعت 18:57دقیقه امروز(شنبه) یک مورد تصادف سواری405 وعابر پیاده روبروی دانشگاه آزاد میبد،  منجربه فوت دختر دانشجوی 23 ساله اصفهانی شد.

بلافاصله پس از حادثه آمبولانس به صحنه اعزام شده ولی متاسفانه این جوان بر اثر شدت جراحت وارده در دم فوت نموده است.

گزارش ها حاکی از آن است که متوفی یکی از دانشجویان دختر دانشگاه آیت الله حائری میبد می باشد که در خوابگاه دانشگاه آزاد میبد به سر می برده است.
رای شما
میانگین (10 آرا)
The average rating is 4.2 stars out of 5.


مدرس دانشگاه
با سلام برخی از اظهار نظر دوستان بی انصافی است. اولاً دانشگاه آزاد میبد بیست و پنج سال است که در آنجا حوابگاه دارد و بارها اتفاقات شبیه این برای دانشجویان آنها نیز افتاده است. ثانیا دانشگاه حایری خوابگاه قبلی خود را به دلیل نداشتن ظرفیت کافی و فرسوده بودن به فروش گذاشته و چند باب خوابگاه را در دست ساخت دارد که تا تابستان 95 تکمیل می شود. ثالثا دانشگاه میبد برای دانشجویان سرویس گذاشته و آن دانشجو به دلایل نامعلومی از سرویس پیاده شده و این اتفاق برایش افتاده است. بنابراین دانشگاه کوتاهی نکرده است رابعاً اتفاقا رییس دانشگاه میبد یکی از اساتید ارزشی و بسیار پرکار است و دانشگاه حایری در میان دانشگاههای هم ردیف خودش از امکانات بسیار خوبی برخوردار است. این خواهر محترم نیز احتمالا از چیز دیگری ناراحتند خداوند به ایشان تقوای لازم عنایت فرماید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۶:۴۲
دانشجو
... رئیس دانشگاه حایری که با بی فکری و بی لیاقتی اش باعث فوت دوستمان شد که خوابگاه دختران را بیرون شهر و نزدیک اتوبان قرار. داده.
ان هم از وضع. دانشگاه حایری که با کمبود امکانات و وسایل گرمایشی و نبود استراحت گاه اعصاب همه دانشجوها را بر ریخته..
اقای رییس خسته نباشی??
وزارت علوم وضع دانشگاه رو بررسی کنید تا خانواده دیگری عذادار نشود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ ۱۹:۱۴
محمد
سلام
طبق گفته یکی از دوستان که با راننده خاطی جریان را پیگیری میکردند،گفته شده بوداین دختردانشجو تا بعدازظهر فردای این حادثه در بیمارستان زنده بوده..چطورخبر مرگ این دانشجو روی شبکه های خبری اومده؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ ۱۱:۱۱
دانشجو
با سلام اگر یک پل زیر گذر بود این اتفاق تلخ نمی افتاد مگر هزینه احداث پل زیر گذر چقدر است
+1 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ ۱۰:۱۱