Skip to Content


مرکز نیکوکاری مدرسه علمیه خواهران میبد افتتاح شد


همزمان با ولاد ت حضرت زهرا (س) مدارس علمیه خواهران شهرستان های بافق، تفت و میبد مراکز نیکوکاری را راه اندازی کردند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی و ایام ولادت حضرت زهرا (س)، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با سفر به هر یک از شهرستان های میبد، تفت و بافق با حضور علما و طلاب، هیئت امنا و نیکوکاران مدارس علمیه خواهران این شهرستان‌ها ومسؤولان کمیته امداد هر شهرستان مراکز نیکوکاری را افتتاح کرد.

یکی از اهداف راه‌اندازی این مراکز حمایت از اقشار ضعیف جامعه و جذب کمک خیرین برای کمک به نیازمندان با حضور خادمین افتخاری به شمار می‌رود.

مریم حسن‌پور معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد در حاشیه افتتاح این مراکز نیکوکاری به خبرنگار «حوزه» در یزد گفت: این مراکز نیکوکاری با حضور افتخاری اعضا، در شناسایی نیازمندان و توزیع کمک‌های خیرین، در ترویج گفتمان دینی، مشاوره خانواده، آموزش سبک زندگی، حفظ کرامت انسانی، استحکام بنیان خانواده، آموزش مهارت‌های کسب‌وکار و ایجاد مشاغل خانگی  فعالیت می‌کنند.

وی تصریح کرد: این مراکز نیکوکاری  در مدارس علمیه الزهرا (س) شهرستان بافق، حضرت زهرا (س) شهرستان میبد و ام ابیها (س) شهرستان تفت  افتتاح شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.