Skip to Content

همزمان با عید غدیر؛

مرکز تولیدات رسانه‌ای دیداری و شنیداری در میبد راه اندازی می شود


فرماندارمیبد در دیدار با مدیرکل صداوسیما یزد از افتتاح مرکز تولید خبر شهرستان میبد در عید غدیر خبر داد.

به گزارش میبدخبر، فرماندارمیبد در دیدار با مدیرکل صداوسیما یزد از افتتاح مرکز تولید خبر شهرستان میبد در عید غدیر خبر داد.

حسین فلاح بابیان اینکه با همکاری فرمانداری میبد و صداوسیما به‌صورت مشارکتی قراراست با راه‌اندازی مرکز تولیدات رسانه‌ای دیداری و شنیداری، در طول سال برنامه‌هایی مختلف از ظرفیت‌های شهرستان میبد پخش شود افزود: تاکنون برای احداث این مرکز به همت خیرین شهرستان میبد دکتر جندقی و صفدری زاده 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

در این دیدار فرماندارمیبد از رویکرد صداوسیما نسبت به پوشش خبرهای شهرستانی قدردانی کرد و مدیرکل صداوسیما هم از تعامل و همدلی فرماندارمیبد در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های صداوسیما در پوشش خبرهای شهرستان در ابعاد مختلف قدردانی کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.