Skip to Content

کمتر از ۴۸ ساعت؛

مردی که با تبر پدرزن خود را کشته بود در میبد دستگیر شد


مردی که در اقدامی با تبر به خانواده همسرش حمله کرد و پدرزن خود را به قتل رساند، دستگیر شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، قربان شاهینی اظهار کرد: مردی که در اقدامی با تبر به خانواده همسرش حمله کرد و پدرزن خود را به قتل رساند، دستگیر شد.

 

وی خاطرنشان کرد: در ساعت ۲ بامداد ۲۲ فروردین‌ماه ۹۴ بر اثر درگیری بین یک جوان ۳۱ ساله و اعضای خانواده همسرش وی پدرزن، مادرزن و همسر خود را با تبر مجروح می‌کند.

 

این مقام قضائی افزود: بعد از وقوع درگیری مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و صبح روز ۲۳ فروردین‌ماه بر اثر جراحات وارده پدر خانواده فوت شده و مراتب به کلانتری و مقامات قضائی اطلاع داده می‌شود.

 

شاهینی با بیان اینکه قاتل معتاد است، گفت: وی پس از ارتکاب قتل متواری شده بود که در کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان میبد از توابع یزد دستگیر و روانه زندان شد.

 

رئیس دادگستری شهرستان ریگان علت ارتکاب این حادثه را اختلاف خانوادگی اعلام کرد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.