Skip to Content

کمتر از ۴۸ ساعت؛


مردی که در اقدامی با تبر به خانواده همسرش حمله کرد و پدرزن خود را به قتل رساند، دستگیر شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، قربان شاهینی اظهار کرد: مردی که در اقدامی با تبر به خانواده همسرش حمله کرد و پدرزن خود را به قتل رساند، دستگیر شد.

 

وی خاطرنشان کرد: در ساعت ۲ بامداد ۲۲ فروردین‌ماه ۹۴ بر اثر درگیری بین یک جوان ۳۱ ساله و اعضای خانواده همسرش وی پدرزن، مادرزن و همسر خود را با تبر مجروح می‌کند.

 

این مقام قضائی افزود: بعد از وقوع درگیری مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و صبح روز ۲۳ فروردین‌ماه بر اثر جراحات وارده پدر خانواده فوت شده و مراتب به کلانتری و مقامات قضائی اطلاع داده می‌شود.

 

شاهینی با بیان اینکه قاتل معتاد است، گفت: وی پس از ارتکاب قتل متواری شده بود که در کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان میبد از توابع یزد دستگیر و روانه زندان شد.

 

رئیس دادگستری شهرستان ریگان علت ارتکاب این حادثه را اختلاف خانوادگی اعلام کرد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.