Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

مردم یمن؛ قربانی حقوق‎بشر آمریکایی/وزیرانی انتخاب شوند که اهل خدمت بی‎منت به مردم باشند


امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت: رییس جمهور باید در کابینه دوازدهم خود از وزیرانی که اهل خدمت بی منت به این ملت هستند استفاده کند.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد در خطبه های امروز نماز جمعه این هفته شهرستان میبد ضمن توصیه  تقوای الهی و پرهیز از گناه اظهار کردند : باید در تمام کارها تقوای الهی را سر لوحه خود قرار دهیم .

 
وی با اشاره به جنایات فجیع منافقین در دهه 60 که علیه کشور ایران انجام دادند  اظهار داشت: این منافقین که اکنون مع الاسف درکشور فرانسه  دور هم جمع میشوند و علیه  کشور بزرگ ایران بیانیه میدهند بدانند که رزمندگان اسلام با هوشیاری و درایت اکنون خط بطلان به تمام برنامه های آنها کشیدند و خنثی کردند و بدانند که شعار همیشگی ملت ایران مرگ بر منافق خواهد بود. 
 
ایشان همچنین با گرامی داشت یاد و خاطره امامان جمعه شهرستان میبد و همچنین مرحوم ایت الله اعرافی و ایت الله طالقانی  افزودند: نماز جمعه قلب  فرهنگی هر شهر است و باید این قلب  تپنده با حضور در ان به سلامت بتپد. 
 
حجت الاسلام  حسنی در ادامه با بیان اینکه در استانه تشکیل دولت دوازدهم توسط رییس جمهور منتخب هستیم اظهار داشت: از رییس جمهور منتخب انتظار داریم که در کابینه دوازدهم خود از ویرانی استفاده کند که اهل خدمت بی منت به این ملت بزرگوار باشند. 
 
ایشان تصریح کرد: وزیران منتخب باید فعال ،بانشاط و چابک باشند و گره از کار مردم بازکنند و وزیران باید بتوانند وعده های انتخاباتی در مسایل اقتصادی و گره های کور رکود نقش افرینی کنند و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند و دنبال جناح بازی و مسایل حاشیه ای نباشند. 
 
امام. جمعه موقت میبد در ادامه با اشاره تصویب بر جام و گذشت در سال از تصویب ان افزودند: اکنون 2سال  از تصویب برجام گذشته است و اکنون کسی چون وزیر امور خارجه محترم ایران که خود را در خط مقدم بر جام بوده است به کارشکنی امریکا در روح و متن برجام اعتراف میکند. 
 
وی با برشمردن  اینکه اکنون که بعد از گذشت دو سال روح و متن بر جام توسط امریکا نقض شده است تاکید کرد: از مجلس شورای اسلامی و دستگاه دیپلماسی کشور میخواهیم به جدیت پاسخ محکم و قاطع به این نقض هارا بدهند. 
 
حجت الاسلام حسنی همچین با توجه به حوادث و اتفاقات اخیر در منطقه که ظاهراً  فتنه جدیدی در حال رخ دادن است اظهار داشت: اکنون بعد از  پیروزی های اخیر جببه های مقاومت در عراق و  سوریه دشمن دست بردار نیست و دنبال جریان فتنه افکنی در منطقه است  از جمله انها ورود نیروهای نظامی  آمریکا به خاک سوریه و همچنین جدا کردن کردستان عراق از کشور عراق که البته جبهه اسلامی باید جلوی اینگونه فتنه انگیزیها را بگیرد. 
 
امام جمعه موقت میبد در پایان با اشاره به جنایات رژیم خبیث  ال سعود در یمن و مردم مظلوم یمن اظهار داشت: رژیم خبیث ال سعود جلوی چشم سازمان ملل و جوامع حقوق بشری مردم بیگناه و مظلوم یمن را قتل عام میکند و کسانی که مدعی حقوق بشر هستند سکوت کردند و چرا که تنها جرم این مردم مظلوم این است که نمیخواهند زیر  سلطه ال سعود باشند این کشتار یعنی حقوق بشر امریکایی است که بیش از 1500 نفر بر اثر وبا از بین رفته و کشته شده اند.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.