Skip to Content

مدیر بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد:

مردم میبد روزانه 830 هزار تومن از تخفیف مدیریتی بیمارستان استفاده می کنند/ برای اولین بار واحد تخصصی دندانپزشکی در شهرستان فعال میشود/ مجهزترین دستگاه رادیولوژِی دیجیتال تا آخر خرداد در میبد راه اندازی میشود.


... رئیس بیمارستان: بزرگترین دغدغه ی ما نگرش مثبت مردم به فعالیت های این مجموعه است

به گزارش میبد خبر، نشست هم اندیشی اصحاب رسانه و مدیران بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری برگزار شد.

در این نشست صفرعلی دهقانی، مدیر بیمارستان میبد با نمایش اسلایدهایی عملکرد یکساله مجموعه بیمارستان امام جعفر صادق(ع) را برای اهالی رسانه تشریح نمود و پس از آن دکتر آقایی رئیس بیمارستان به سوالات اصحاب رسانه در خصوص بیمارستان و مجموعه مدیریتی وی، پاسخ داد.

دهقانی با بیان اینکه بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد در سال 1380 با 96 تخت خواب افتتاح شد و در حال حاضر با 145 تخت خواب در حال ارائه خدمت به مردم است، از ارتقای این تعداد به 219 تختخواب تا سال آینده خبر داد.

وی نمره عملکردی این مجموعه را از 100 نمره، 75 عنوان کرد و اظهار داشت، ما توانستیم علاوه بر گرفتن آخرین ورژن ایزو 2012، گواهی درجه یک بیمارستانی را در پایش مرحله نخست طرح تحول سلامت از آن خود کنیم.

مدیر بیمارستان میبد مدعی شد، ماهیانه 12000 ویزیت در این مجموعه انجام میگیرد و ضمن اینکه 120 تا 160 میلیون یارانه ویزیت در ماه پرداخت میکنیم، روزانه 830 هزار تومان تخفیف مدیریتی شامل حال مردم میبد میشود.

دهقانی در رابطه با اورژانس بیمارستان اینگونه بیان داشت که هیچ شیفتی در اورژانس کمتر از دو پزشک عمومی حضور ندارد و در ماه 50 نفر روز، متخصص مقیم در بیمارستان داریم که از این لحاظ در سطح استان پس از بیمارستان شهید صدوقی در جایگاه دوم قرار گرفته ایم، وی همچنین اشاره کرد که برای برقراری نظم و امنیت تلاش های زیادی صورت گرفته ولی برای رسیدن به سطح عالی، نیازمند تلاش بیشتری هستیم که در این راستا کمک های نیروی انتظامی میتواند کارساز باشد.

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق میبد، راه اندازی داروخانه شباروزی در بیمارستان و اضافه شدن 207 قلم دارو به این داروخانه، افزایش دستگاه های دیالیز به هشت عدد، خرید دستگاه بیلی روبین سنج(زردی سنج کودکان) و درصد زایمان طبیعی بالای 50 را از جمله اقدامات انجام شده در این یکسال برشمرد.

برای دانلود اسلایدهایی عملکرد یکساله مجموعه بیمارستان امام جعفر صادق(ع) اینجا کلیک کنید.

در ادامه ی نشست، خبرنگاران از پروژه های عمرانی بیمارستان بازدید کردند.

پروژه درمانگاه بیمارستان  در مساحت 1200 متر مربعی که پیشرفت فیزیکی 75 درصدی داشته و برای افتتاح آن به 600 میلیون اعتبار عمرانی نیاز است.

ساختمان جدید آزمایشگاه که تا آخر شهریور افتتاح میشود و قابلیت پذیرش روزانه 150 نفر را دارد، این مجموعه حدود یک میلیارد تومان برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی نیاز دارد.

ساختمان اداری بیمارستان به که مراحل پایانی و دکوراسیون داخلی آن در دست اجراست .

این مجموعه به طور کامل به همت خیر گرانقدر، آقای طیبی بنا شده است.

بزرگترین پروژه سلامت در استان یزد در ساختمان 5 طبقه و زیربنای 12 هزار متر مربعی پیش بینی شده که تا اینجای پروژه، 2 میلیارد تومان هزینه فنداسیون شده است. این پروژه به همت خیرین ارجمند، آقایان هدایت حاجی، صفدری زاده و عزیزان گمنام دیگر در دست احداث است.

مجهزترین کمپ روانپزشکی استان یزد

 
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 4.2 stars out of 5.


میبدی
ساختمان و تجهیزات خوب بدون کادر پرستاری وپزشکی خوب مانند درختی بزرگ وزیبا ولی بی ثمر است
هر وقت هر دوی این موارد در بیمارستان میبد وجود داشت بیمارستانی عالی خواهیم داشت
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۷ ۰۹:۵۷