Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد در حاشیه راهپیمایی مردم شهرستان میبد ضمن محکوم کردن اغتشاشات و آشوب‌های اخیر گفت: مردم در شرایط حساس و فارغ از هر جناح و سیاسی‌کاری در کنار هم و نگهدار این نظام و انقلاب هستند.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در حاشیه راهپیمایی امروز ضمن محکوم کردن این حرکات که تماماً از سوی دشمنان نظام و استکبار جهانی برنامه‌ریزی‌شده است اظهار داشت: این حضور باشکوه مردم دارای این پیام به دشمنان و بد خواهان بود که دشمنان هرگز احساس نکنند که باوجود مشکلاتی در کشور اما ملت بزرگ ایران اصل نظام را همه دوست دارند و تا پای جان درراه این انقلاب خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه گرچه مشکلاتی درزمینهٔ های اقتصادی و معیشتی وجود دارد و همه بر این امر واقف هستیم افزود: مسئولان باید تلاش کنند که مشکلات مردم را حل کنند و بدانند که مردم در شرایط حساس و فارغ از هر جناح و سیاسی‌کاری در کنار هم و نگهدار این نظام و انقلاب هستند.
 
فلاح تأکید کرد: گرچه کارهای زیادی صورت گرفته اما مسئولان باید بیشتر تلاش کنند که مشکلات معیشتی و اقتصادی و خواسته‌های به‌حق مردم را برطرف کنند.
 
وی در پایان بابیان اینکه دشمن از چهار سال قبل برای این توطئه بزرگ برنامه‌ریزی کرده بود اظهار داشت: پیام مهم این حضور مردم به دشمنان این بود که هرچه شما برای ساقط کردن این درخت تنومند انقلاب تلاش کنید نتیجه‌ای نخواهد داشت و باید این آرزو را به گور ببرید.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان