Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد در حاشیه راهپیمایی مردم شهرستان میبد ضمن محکوم کردن اغتشاشات و آشوب‌های اخیر گفت: مردم در شرایط حساس و فارغ از هر جناح و سیاسی‌کاری در کنار هم و نگهدار این نظام و انقلاب هستند.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در حاشیه راهپیمایی امروز ضمن محکوم کردن این حرکات که تماماً از سوی دشمنان نظام و استکبار جهانی برنامه‌ریزی‌شده است اظهار داشت: این حضور باشکوه مردم دارای این پیام به دشمنان و بد خواهان بود که دشمنان هرگز احساس نکنند که باوجود مشکلاتی در کشور اما ملت بزرگ ایران اصل نظام را همه دوست دارند و تا پای جان درراه این انقلاب خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه گرچه مشکلاتی درزمینهٔ های اقتصادی و معیشتی وجود دارد و همه بر این امر واقف هستیم افزود: مسئولان باید تلاش کنند که مشکلات مردم را حل کنند و بدانند که مردم در شرایط حساس و فارغ از هر جناح و سیاسی‌کاری در کنار هم و نگهدار این نظام و انقلاب هستند.
 
فلاح تأکید کرد: گرچه کارهای زیادی صورت گرفته اما مسئولان باید بیشتر تلاش کنند که مشکلات معیشتی و اقتصادی و خواسته‌های به‌حق مردم را برطرف کنند.
 
وی در پایان بابیان اینکه دشمن از چهار سال قبل برای این توطئه بزرگ برنامه‌ریزی کرده بود اظهار داشت: پیام مهم این حضور مردم به دشمنان این بود که هرچه شما برای ساقط کردن این درخت تنومند انقلاب تلاش کنید نتیجه‌ای نخواهد داشت و باید این آرزو را به گور ببرید.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.