Skip to Content

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

مردم تاب گرانی را ندارند/ عدم نظارت دولت بر بازار


میرمحمدی با اشاره به اینکه مردم تاب گرانی را ندارند،گفت: دولت نظارتی بر بازار ندارد.

به گزارش میبدخبر، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس در تذکر به رئیس‌جمهور بابت گرانی‌های افسارگسیخته اخیر، گفت: مردم در کشور شاهد گرانی در تمام بخش‌ها مثل مسکن و اجاره‌بها هستند و این مسئله‌ای است که زندگی آنها را با مشکل‌های بسیاری روبه‌رو ساخته است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به افزایش قیمت‌های برخی از کالاها از 50 تا 100 درصد اشاره کرد و اظهار داشت: در این زمان گرانی نه تعزیرات و نه دولت کار خود را درزمینهٔ نظارت به‌درستی انجام نمی‌دهد و حتی در این شرایط وزیر صمت را به دلایل واهی برکنار می‌کنند.

وی اضافه کرد: مردم به این مجلس اعتماد کردند و امید بستند لذا هیات رئیسه باید به‌صورت جدی در مسئله گرانی و عدم نظارت دولت ورود پیدا کند.

میرمحمدی در پایان تاکید کرد: باید از دولت برای نظارت جدی بر گرانی افسارگسیخته مطالبه شود تا شاهد شرایط ایده‌ال‌تری در سطح کشور باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.