مردم بفروئیه میزبان شهید گمنام دفاع مقدس هستند+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

همزمان با ایام فاطیمه؛


با حضور سردار سید محمد باقرزاده در دانشکده علوم قرآنی شهرستان میبد درخواست تدفین یک شهید گمنام در این دانشکده تایید شد.

به گزارش میبد خبر، سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده در حاشیه بازدید از مکان های پیشنهادی تدفین شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد گفت: پیکر مطهر شهید گمنام دفاع مقدس در این دانشکده به خاک سپرده می شود.

وی افزود: باید شهدا را در مکانی به خاک سپرد که شان و منزلت شهید حفظ شود. محل دفن شهید باید دارای مکث و تشرف و حضور باشد و زائر باید فرصت زیارت در کنار این شهدا را داشته باشد.

سید مصطفی موسوی رئیس دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد نیز در این زمینه اظهار داشت: بیش از یک سال است که از ستاد شهدای تهران درخواست یک شهید گمنام در دانشکده کرده بودیم که با رایزنی‌های صورت گرفته و بازدید از محل دفن شهید در جنب سالن همایش و محوطه دانشکده مشخص شد.

وی در ادامه بابیان اینکه محل موردنظر که طی بازدیدی که امشب توسط شخص سردار باقر زاده داشتند و پس از نهایی شدن آماده خواهد شد گفت: با توجه به سنتی بودن فضای دانشکده و ساختمان‌های آن سعی داریم کمترین تغییر در آن ایجاد شود و قبر مطهر شهید نیز با همان معیار سنتی بنا خواهد شد.

 

موسوی تأکید کرد: بعد از اتمام زیرساخت‌ها و آماده‌سازی محل دفن، این شهید گمنام در فاطمیه دوم طی مراسمی باشکوه در این دانشکده دفن خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.