Skip to Content

همزمان با ایام فاطیمه؛

مردم بفروئیه میزبان شهید گمنام دفاع مقدس هستند+ تصاویر


با حضور سردار سید محمد باقرزاده در دانشکده علوم قرآنی شهرستان میبد درخواست تدفین یک شهید گمنام در این دانشکده تایید شد.

به گزارش میبد خبر، سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده در حاشیه بازدید از مکان های پیشنهادی تدفین شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد گفت: پیکر مطهر شهید گمنام دفاع مقدس در این دانشکده به خاک سپرده می شود.

وی افزود: باید شهدا را در مکانی به خاک سپرد که شان و منزلت شهید حفظ شود. محل دفن شهید باید دارای مکث و تشرف و حضور باشد و زائر باید فرصت زیارت در کنار این شهدا را داشته باشد.

سید مصطفی موسوی رئیس دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد نیز در این زمینه اظهار داشت: بیش از یک سال است که از ستاد شهدای تهران درخواست یک شهید گمنام در دانشکده کرده بودیم که با رایزنی‌های صورت گرفته و بازدید از محل دفن شهید در جنب سالن همایش و محوطه دانشکده مشخص شد.

وی در ادامه بابیان اینکه محل موردنظر که طی بازدیدی که امشب توسط شخص سردار باقر زاده داشتند و پس از نهایی شدن آماده خواهد شد گفت: با توجه به سنتی بودن فضای دانشکده و ساختمان‌های آن سعی داریم کمترین تغییر در آن ایجاد شود و قبر مطهر شهید نیز با همان معیار سنتی بنا خواهد شد.

 

موسوی تأکید کرد: بعد از اتمام زیرساخت‌ها و آماده‌سازی محل دفن، این شهید گمنام در فاطمیه دوم طی مراسمی باشکوه در این دانشکده دفن خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.