Skip to Content

مسئول کمیته تبلیغات ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ استان یزد:

مردم با تلفن همراه به سایت سرشماری مراجعه کنند/رفع کندی سامانه سرشماری


مسئول کمیته تبلیغات ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ استان یزد با اشاره به گزارش‌های رسیده درباره کندی سامانه ثبت‌نام سرشماری گفت: این مشکل به زودی رفع می‌شود و جای نگرانی نیست.

به گزارش "میبدخبر"،مسئول کمیته تبلیغات ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ استان یزد با اشاره به گزارش‌های رسیده درباره کندی سامانه ثبت‌نام سرشماری گفت: این مشکل به زودی رفع می‌شود و جای نگرانی نیست.

ضیاء اولیا اظهار داشت: شهروندان بهتر است از طریق اینترنت تلفن همراه خود به سایت ثبت نام مراجعه کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام اینترنتی از سوی ستاد سرشماری کشور تمدید شده است، بیان کرد: ماموران آمارگیر به جای ۲۵ مهر از ۲۷ مهر به درب منازل مراجعه می‌کنند بنابراین افرادی که هنوز در طرح سرشماری شرکت نکرده‌اند از فرصت ایجاد شده استفاده کنند.

اولیا تاکید کرد: مشارکت برخی شهرستان‌ها نظیر ابرکوه از ۵۰ درصد گذشته و مطلوب است اما لازم است مردم برخی شهرستان‌ها نظیر یزد، میبد، بافق و اردکان مشارکت جدی تری در این مرحله داشته باشند.

مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در مصاحبه با مهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی درخواست‌های مردمی در مورد ویرایش اطلاعات ثبت شده بیان کرد: بعد از مهلت تعیین شده برای ثبت اینترنتی اطلاعات، سایت برای ویرایش باز خواهد شد و امکان ویرایش اطلاعات فرام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تنها یک بار امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد، اظهار داشت: زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات از سوی کمیته روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری استان یزد اطلاع رسانی می شود.

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.