Skip to Contentراهپیمایی بزرگ مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان میبد در محکومیت اغتشاشات اخیر در روز دوشنبه 18 دی ماه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام محمد رضا ابراهیمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد ضمن محکومیت فتنه جدید دشمنان اظهار کرد: در پی اغتشاشات اخیر در برخی از نقاط کشور توسط بعضی از افراد فریب‌ خورده داخلی و وابسته به بیگانگان اتفاق افتاده دل هر ایرانی را به درد آورد.

وی افزود: در روزهای اخیر با طراحی، هدایت پشت صحنه و حمایت ذلت‌بار استکبار جهانی، عده‌ای هرچند قلیل اغتشاشاتی را رقم زدند و متاسفانه به مقدسات هتک حرمت کردند. حوادث اخیر نشان می‌دهد که دشمنان همچنان قصد ضربه زدن به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارکان آن را دارند و همواره مترصد فرصت برای ایجاد تفرقه هستند.

حجت الاسلام ابراهیمی ادامه داد: راهپیمایی باشکوه و حماسی مردم شهیدپرور، ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان میبد در محکومیت اغتشاشات اخیر صبح روز دوشنبه 18 دی ماه 96 ساعت 10 با تجمع در پارک فلسطین و حرکت گسترده مردم به طرف امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد در پایان گفت: از تمامی اقشار مختلف مردم میبد که دل در گرو انقلاب دارند دعوت می‌کنیم تا با حضور فعال و همه‌جانبه خود حماسه‌ای دیگر در مقابل وقایع اخیر خلق کنند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.