Skip to Content

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد:


کمال بنا با اشاره فراخوان کمک به هموطنان عزیز زلزله زده در منطقه غرب کشور گفت: مردم عزیز شهرستان میبد کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق هلال احمر به مردم زلزله زده غرب کشور برسانند.

به گزارش میبد خبر به نقل از فارس، کمال بنا  با اشاره به فراخوان ملی برای تأمین اقلام اساسی زلزله‌زدگان کرمانشاه اظهار داشت: هلال‌احمر شهرستان میبد آمادگی کامل خود در جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی ازجمله کنسرو ، پتو و  آب‌معدنی و اقلام موردنیاز را دارد و مردم می‌توانند  اقلام اساسی اعلام‌شده را به این سازمان جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه صندوق‌های مخصوص جمع‌آوری کمک‌های نقدی در اماکن عمومی و مساجد قرار داده می‌شود تأکید کرد: هموطنان عزیز می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌حساب سراسری ۹۹۹۹۹ به نام هلال‌احمر در بانک‌های ملی ،ملت،صادرات، مسکن، دی ، رفاه، تجارت ، شهر، آینده و رسالت نیز واریز کنند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد در ادامه عنوان کرد: برای کمک‌های غیر نقدی نیز، همشهریان گرامی می‌توانند اقلام اعلام‌شده مصرفی را به هلال‌احمر میبد تحویل دهند.

وی در پایان تأکید کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم حتی‌المقدور اجناس نو و دسته اول جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده  را به هلال‌احمر تحویل دهند و از آوردن اجناس دسته دوم و کهنه جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.