Skip to Content

معاون فرماندار میبد:


معاون فرماندار شهرستان میبد در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج بیان داشت: رمز موفقیت بسیج در مردمی بودن آن است.

علیرضا ابوالحسنی در حاشیه جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبدخبر، ضمن گرامیداشت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) بیان داشت: بسیج نیرویی است که مردم تشکیل دهنده اصلی آن هستند و همین امر هم سبب شده اقتدار آن روز به روز بیشتر شود.

معاون فرماندار میبد با اشاره به رشادت‌های بسیجیان در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن نیز در عرصه سازندگی اشاره و خاطرنشان کرد: به برکت وجود نیرویی مردمی و توانمند مانند بسیج است که اکنون توانسته‌ایم استکبار را به زانو در بیاوریم و اراده خود را به آنان تحمیل کنیم.

وی افزود: بسیجیان ما باید امروز بروز بوده و برای خدمت رسانی به مردم و جامعه آمادگی داشته باشند.

ابوالحسنی در ادامه اظهار داشت: هفته بسیج فرصت مغتنمی است تا این نهاد مردمی گزارشی از عملکردها و فعالیتها را در عرصه های مختلف برای عموم مردم بازگو کند.

وی در پایان بهترین نمونه خدمات و نقش سازنده بسیج در سازندگی را حضور بسیجیان در بزنگاه‌های مختلف دانست و ابراز داشت: در حال حاضر نیز بسیجیان در تمامی عرصه ها وارد شده اند و به جرات می توان گفت در خیلی از بخش ها دستاوردهای بسیار بالائی داشته است.

گفتنی است که برگزاری مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله، غبارروبی و گل‌افشانی گلزارهای شهدا، اعزام گروه‌های جهادی و نهضت خدمات‌رسانی به مردم در مناطق محروم، اعزام 7 دستگاه اتوبوس از دانش آموزان بسیجی خواهران در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور و برگزاری همایش شکوه پایداری درمصلی آیت‌الله اعرافی از اهم برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان میبد بود که در این جلسه تشریح شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.