Skip to Content


مرحوم یحیی زاده با وجود اینکه می توانستند زندگی مرفه ای را برای خودشان فراهم کنند اما مانند جدش به دنیا پشت پا زد.


همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و سومین سالگرد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، صبح امروز مراسمی در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد .

 

به گزارش میبدخبر به نقل از آدینه ، در این مراسم آیت الله اعرافی امام جمعه میبد ، فرمانده سپاه الغدیر استان ، جامعه روحانیت ، نماینده منتخص مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و اقشارمختلف مردم شرکت داشتند .

معاون امور ارتباطات بین الملل جامعه المصطفی در این مراسم با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرای اطهر سلام الله علیها ، به ویژگی های مرحوم یحیی زاده پرداخت و گفت : مرحوم یحیی زاده از سلامت نفس بالایی برخوردار بودند .

حجت الاسلام علی حکیم الهی زندگی ساده و بی آلایش مرحوم یحیی زاده را نشانه گریزانی وی از متاع دنیا دانست و افزود : مرحوم یحیی زاده با وجود اینکه می توانستند زندگی مرفه ای را برای خودشان فراهم کنند اما مانند جدش به دنیا پشت پا زد.

این مبلغ دینی بین المللی با اشاره به پایداری مرحوم یحیی زاده در عرصه مسائل سیاسی هم گفت : وی از بده بستان های سیاسی بدور بود و آنچه که تشخیص می داد عمل می کرد .

معاون امور بین الملل جامعه المصطفی خاطرنشان کرد : مرحوم سید جلال یحیی زاده در مسائل تربیتی خود را وقف حوزه علمیه کرده بود و همواره قبل از اذان صبح و تا پاسی از نیمه شب در خدمت حوزه علمیه ، طلاب و مردم بودند و در آخر هم با کوله باری از تقوا از این دنیا رخت بربست.

عزاداران و شرکت کنندگان در پایان این مراسم با زمزمه یا زهرا به سینه زنی پرداختند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.