Skip to Content

گزارش تصویری/

مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان میبد برگزار شد


مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان میبد در امامزاده سید صدرالدین قنبر(ع) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف وامور خیریه در رشته های حفظ ، قرائت ، ترتیل ، اذان ، دعاخوانی، همسرایی در دو بخش خواهران و برادران با حضور مسئولین شهرستانی ، فعالان قرآنی شهرستان  ،اساتید و داوران برجسته استانی در امامزاده سیدصدرالدین قنبر(ع) برگزار شد.

شرکت کنندگان در رشته های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء،حفظ کل، قرائت، ترتیل، اذان و مدیحه سرایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

پس از رقابت شرکت کنندگان در هر رشته سه نفر در به مرحله استانی راه یافتند. 

رشته های مسابقات مکتوب (مفاهیم) شامل حفظ احادیث معصومین (حکمت های نهج البلاغه )، حفظ موضوعی قران کریم و تفسیر قرآن کریم روز 5 شنبه 15 تیرماه به صورت سراسری و هماهنگ در کل کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.