Skip to Content


مرثیه ای برای 17000 شهید ترور


مهم نبود چه شغلی داشتند، مهم نبود اهل کجا بودند، مهم نبود تا چه حد سواد داشته باشند، فقط یک چیز کافی بود تا در لیست ترور مجاهدین! خلق قرار بگیرند! به قول خودشان(منافقین) متظاهر به حزب اللهی بودن کافی بود تا به فجیع ترین شکل ترور بشوند.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از دیدبان : نفاق 17000 نفر از پاک مردمان این کشور را گرفت. دکتر شهید محمد حسین بهشتی که یک ملت بود، با هفتاد دو همراهش، به زهر کین ترور شد تا امام امت بگوید" آنچه كه من راجع به ايشان متاثر هستم، شهادت ايشان در مقابل او ناچيز است و آن مظلوميت ايشان است"، رییس جمهور این کشور را که یک ماه و اندی بیش تر از دولتش نمی گذشت به همان جرم مذکور در لیست هاشان ترور کردند. محمد علی رجاییرا دیگر جامعه بین الملل خوب می شناسد. پاهای شکنجه دیده اش را روی میز سخنرانی اش گذاشت و به همه نشان داد حکومتی که آمریکا آن را ژاندارم منطقه می خواند و از آن حمایت می کرد، چه جنایاتی کرده است. 


مفتح استاد حوزه و دانشگاه بود اما با او هم با منطق ترور رفتار کردند، صحن مقابل دانشکده الهیات. آه چه صبح خونباری بود. مفتح را به همراه دو پاسدارش ترور کردند. شش ماهی بیش تر از ترور استاد شهیدمرتضی مطهری نمیگذشت.

مهدی رجب بیگی دانشجوی عضو انجمن اسلامی را هم ترور کردند. در همین خیابان صبا، 5 مهر 1360. حتما دیگر برای ترور رجب بیگی دلیل قانع کننده ای داشتند. رجب بیگی منافقین را زود شناخت و رفت تا خط امام بماند: "خطی که سرانجام شوم امپریالیسم و سلطه‌گران اجنبی را هم‌اکنون بر قله‌ی عالم‌نمایان ساخته و دژ مستحکم توحید را در دوردست‌های هر ستم‌کده برپا خواهد داشت".

ضحاک از خون جوانان این ملک سیر نشد و صدها محمدحسین و صدها محمدعلی و صدها مهدی دیگر را به همان جرم سابق ترور کردند. و منافق به لباس های مختلف در آمد و در هیئت یک سوپور صیاد شیرازی را هم ترور کرد.

و هزاران نفر دیگر را که نه من می شناسم و نه شما، هزاران نفر از مردم عادی که فقط حزب اللهی بودند. هزارن نفر از مردان و زنان و جوانانی که نمی خواستند، به امام خود پشت کنند و نفاق نمی تواند عظمت اسلام را ببیند، همانطور که ابوسفیان نتوانست، معاویه نتوانست، عمر و عاص نتوانست و هنوز ورق پاره هایی از جهل هر روز در گوشه ای از عالم بالا می روند و فتوا می دهند که " بهشت واجب است بر آنکه 4 شیعه بکشد" . چرا که نمی توانند ببینند رایت محمد (ص)  را دستانی از پارس بالا برده اند.

17000 شهید ترور ! 
نفاق اتفاق غریبی نیست برای این مردم و همیشه ستون پنجمی هست که در آنسوی مرزها تحویلش می گیرند. نمی گذارند در لیست تروریست ها بروند و حمایتشان می کنند و ما هنوز مظلومیم. 

نمی توانم بعضی از حرف های نگفته ام را نگویم و نمی توانم در مقابل این همه دروغ و این همه نفاق آرام بنشینم. با این همه کشته و زخمی و جان داده و این همه غم غربت هنوز آیا سخت است برای جامعه بین الملل که قبول کند، 17000نفری که از این مردم به شهادت رسیده اند نیز مشمول حقوق بشر می شوند؟ و آیا آقای شهید نمی تواند پرونده ای برای شهیدان ما باز کند؟

آه از این مظلومیت! آه از این مظلومیت. در روزهایی که در ایران فتنه بود شنیدم (البته از رسانه های خودشان) که یک فرمانده سابق نظامی در ترکیه ، فقط به خاطر اینکه به ذهنش خطور کرده بود کودتا کند، توسط نظام مورد تایید اروپا و آمریکای طیب اردوغان اعدام شده بود و نه آقای احمد شهید و نه هیچ گزارشگر دیگری از دیده بان حقوق بشر سازمان ملل نه آن اعدام را ثبت کرد و هیچ گاه پرونده ی ترکیه را به خاطر  نقض حقوق بشر به شورای امنیت نبردند! حتی همین روزها که شلوغی است در ترکیه و در چندین شهر آن، هیچ صدایی از رسانه های صهیونیستی در نمی آید که حقوق بشر چه می شود! 
در سوریه اش نفاق را مسلح می کنند تا مردم عادی را بکشد، در مصر به سلفی ها اجازه می دهند شیعه کشی کنند، آقای پادشاه، بحر خون در بحرین راه انداخته و سعودی ها در قطیف علوی از تیغ می گذرانند و هنوز آقای حقوق بشر ساکت است. میانمار دست و پا و اعضا و جوارح جدا می کنند و به نیویورک می فرستند و نوبل صلح می گیرند!

ما امروز با 17000 شهید ترور و علاوه بر آن در قصاص خون هشتاد هزار از برادران و خواهرانمان در عراق و سوریه و بحرین، به قصاص همه خونهایی که از  1948 تا کنون در فلسطین به زمین ریخته شده است و به قصاص همه خونهایی که پرونده ای در سازمان ملل ندارند، دادخواهیم. 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.