Skip to Content

با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میبد؛

مربیان و کمانداران شهرستان میبد تجلیل شدند+ تصاویر


مراسم تجلیل از مربیان و کمانداران نوجوان و جوان شهرستان میبد با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میبد انجام شد.

به گزارش میبد خبر، در مراسمی با حضور حجت الاسلام مصطفی زارعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام ابوالفضل دهقانی مسئول طرح صالحین و هادی بیکی مسئول تربیت بدنی سپاه میبد از مربیان و کمانداران نوجوان و جوان میبدی که در المپیاد ورزشی بسیج حضور فعال داشته و مقام های استانی بدست آورده بودند با اهدا جوایزی تجلیل شدند.

حجت الاسلام زارعی در این مراسم بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در بحث ورزش اشاره دارند، كه تا زماني كه جسم انسان سالم نباشد، نمي تواند از نظر معنوي هم مدارجي كسب نمايد بلكه كسب مدارج بالا نيازمند توان جسمي و روحي بلندي است.

وی افزود: اگر جوانان ما در عرصه ورزش فعال باشند و وقت خود را به ورزش اختصاص دهند، قطعا آسيب هاي اجتماعي ما كمتر خواهند شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میبد درپایان اظهار داشت: امیدورارم در همه مراحل زندگی ورزشی و تحصیلی موفقیت های شما به همین نحو تداوم داشته باشد چرا که شما برای کشور افتخار محسوب می شوید.

انتهای پیام/اع

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.