Skip to Content

همزمان با 12 دی ماه؛

مراسم گرامیداشت سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به یزد در شهرستان میبد برگزار شد+ تصاویر


مراسم گرامیداشت 12 دی ماه سالروز حضور رهبر معظم انقلاب در یزد در آموزشگاه امام حسین(ع) بارجین میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم گرامیداشت 12 دی سالروز سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان یزد با حضور سرهنگ امیرفلاح فرمانده سپاه و برخی از مسئولین بسیج و آموزش‌ و پرورش میبد در آموزشگاه دخترانه امام حسین(ع) بارجین برگزار شد.

سید جواد امامی مسول بسیج رسانه استان ضمن گرامیداشت این روز به بیان نکاتی در مورد شخصیت علمی، سیاسی، اجتماعی و اخلاقی مقام معظم رهبری برای دانش آموزان پرداخت.

وی در این رابطه به مواردی مانند ساده زیستی و قناعت، تواضع و فروتنی، قانون مداری، خوش خلقی، علاقه به مردم ویاری ایشان وغیره اشاره داشت و گفت: ایشان رمز تمام موفقیتهای خود را در احترام به والدین می داند.

قرائت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی، قرائت دل نوشته ای خطاب به مقام معظم رهبری توسط هانیه سادات دهقانی، اجرای سرود زیبای دسته جمعی دانش آموزان با عنوان "زنده باد علمدار ایران" و قرائت میثاق نامه دانش آموزی از برنامه های اصلی این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از لوازم التحریر ایرانی جهت بازدید عموم به همت مدیریت مدرسه برپا شده بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.