Skip to Content

همگام و همدل با سراسر کشور؛


مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلی آیت الله اعرافی(ره) با حضور مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت سالروز حماسه عظیم 9 دی ماه با حضور یکپارچه مردم ولایت مدار و با بصیرت شهرستان میبد برگزار شد.

در این مراسم که در مصلی آیت الله اعرافی(ره) و از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است، اقشار مختلف مردم و مسئولین حضور داشته و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و شهدا و امام با سر دادن شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از دشمنان این نظام و انقلاب، استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند.

میبدی ها بار دیگر ثابت کردند که همیشه در صحنه‌های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حاضر هستند و در هر زمانی که نیاز باشد حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حریم ولایت اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام علی دشتی از اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم ضمن گرامیداشت این ایام بیان داشت: حماسه نهم دی ماه واکنش طبیعی ملت ایران در مقابل استکبار بوده است که نشات گرفته از بصیرت و آگاهی ملت بیدار ایران است، حرکتی بی بدیل و بی نظیر است.

وی ادامه داد: گرامیداشت روز نهم دی پایبندی مردم ایران به نظام اسلامی و پیروی از رهبری داهیانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان داده و سند زنده ای است که وفاداری مردم به انقلاب اسلامی و ارزش های دینی را یادآور شویم.

حجت الاسلام دشتی با اشاره به برخی از عوامل مهمی که در شکل گیری نهم دی نقش داشتند، افزود: مهمترین عامل رهبری حکیمانه امام خامنه ای در مقابل توطئه ها و فتنه هاست که مردم را از بحران ها عبور می دهد، رهبر معظم انقلاب در فتنه ۸۸ طومار آشوب را جمع کرده و ماهیت جنگ نرم آمریکا را خنثی نمود.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امسال نیز همچون سالهای اخیر حضور مردم در مراسم پاسداشت یوم الله نهم دی نشانه دلبستگی مردم به آرمان‌های انقلاب و نیز تبعیت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است.

وی اظهار داشت: گرامیداشت نهم دی به عنوان یک سند برای آن است که به تمام دنیا نشان دهیم که مردم پشتیبان انقلاب و نظامی اسلامی هستند بنابراین این راهپیمایی دشمنان از هر اقدام علیه کشورمان نا امید می‌کند.

حجت الاسلام دشتی در پایان گفت: امیدوارم خداوند به همه ما کمک نماید که میراث بزرگ پدران ما و شهدای عزیزمان که رفتند تا امروزه رشد و بالندگی کشور را داشته باشیم، را به خوبی محافظت کرده و میراث دار خوبی برای امام(ره) و شهدای انقلاب باشیم.

در ابتدای این مراسم به مناسبت ایام وفات حضرت معصومه (س) مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت سید ابوالفضل دهقانی انجام شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.