Skip to Content

همگام و همدل با سراسر کشور؛


مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلی آیت الله اعرافی(ره) با حضور مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت سالروز حماسه عظیم 9 دی ماه با حضور یکپارچه مردم ولایت مدار و با بصیرت شهرستان میبد برگزار شد.

در این مراسم که در مصلی آیت الله اعرافی(ره) و از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است، اقشار مختلف مردم و مسئولین حضور داشته و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و شهدا و امام با سر دادن شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از دشمنان این نظام و انقلاب، استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند.

میبدی ها بار دیگر ثابت کردند که همیشه در صحنه‌های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حاضر هستند و در هر زمانی که نیاز باشد حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حریم ولایت اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام علی دشتی از اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم ضمن گرامیداشت این ایام بیان داشت: حماسه نهم دی ماه واکنش طبیعی ملت ایران در مقابل استکبار بوده است که نشات گرفته از بصیرت و آگاهی ملت بیدار ایران است، حرکتی بی بدیل و بی نظیر است.

وی ادامه داد: گرامیداشت روز نهم دی پایبندی مردم ایران به نظام اسلامی و پیروی از رهبری داهیانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان داده و سند زنده ای است که وفاداری مردم به انقلاب اسلامی و ارزش های دینی را یادآور شویم.

حجت الاسلام دشتی با اشاره به برخی از عوامل مهمی که در شکل گیری نهم دی نقش داشتند، افزود: مهمترین عامل رهبری حکیمانه امام خامنه ای در مقابل توطئه ها و فتنه هاست که مردم را از بحران ها عبور می دهد، رهبر معظم انقلاب در فتنه ۸۸ طومار آشوب را جمع کرده و ماهیت جنگ نرم آمریکا را خنثی نمود.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امسال نیز همچون سالهای اخیر حضور مردم در مراسم پاسداشت یوم الله نهم دی نشانه دلبستگی مردم به آرمان‌های انقلاب و نیز تبعیت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است.

وی اظهار داشت: گرامیداشت نهم دی به عنوان یک سند برای آن است که به تمام دنیا نشان دهیم که مردم پشتیبان انقلاب و نظامی اسلامی هستند بنابراین این راهپیمایی دشمنان از هر اقدام علیه کشورمان نا امید می‌کند.

حجت الاسلام دشتی در پایان گفت: امیدوارم خداوند به همه ما کمک نماید که میراث بزرگ پدران ما و شهدای عزیزمان که رفتند تا امروزه رشد و بالندگی کشور را داشته باشیم، را به خوبی محافظت کرده و میراث دار خوبی برای امام(ره) و شهدای انقلاب باشیم.

در ابتدای این مراسم به مناسبت ایام وفات حضرت معصومه (س) مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت سید ابوالفضل دهقانی انجام شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.