Skip to Contentبا حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان دوایر مختلف شهرداری، مراسم معارفه شهردار جدید میبد در محل شهرداری میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، محمود اسد زاده شهردار میبد در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات مجید بهارستانی شهردار اسبق و پرسنل شهرداری بیان داشت: از حسن اعتمادی که شورای پنجم در انتخاب بنده بعنوان شهردار داشته و توجه ویژه ای برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در جلسات گذشته داشتند تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: با توجه به تجربه ای که در کارهای عمرانی و فرهنگی در سطح استان و مخصوصا در ساخت عتبات عالیات داشتم، و عمده فعالیت بنده که در شهرهای مختلف و همین طور در کشور عراق بوده است، افتخار پیدا کردم که در پایان عمر کاری خود، بتوانم خدمتی نیز به مردم و شهر خودم داشته باشم.

شهردار میبد در رابطه با اولویتهای کاری خود اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم، اهمیت به موضوع فضای سبز و کاهش آلودگی، استفاده از همکاری و خدمات سایر دستگاه های شهرستان در جهت خدمات رسانی به مردم، مبارزه با فساد، بحث ایجاد حس امنیت در شهرستان میبد، منظر و مبلمان شهری و همکاری و تعامل همه جانبه با شورای شهر از مهمترین اولویتهای کاری بنده در شهرداری می باشد. پاسخگویی مناسب و در شأن شهروندان همچنین سلامت در روابط اداری از جمله مواردی است که باید در سرلوحه کارها قرار دهیم.

وی در زمینه مبارزه با فساد گفت: مبارزه با فساد یکی از اولویت های مهم دولت می باشد و خواست و نگاه مردم به این مسئله است. عدالتی که مردم در رابطه با خدمات و مسائل شهری صحبت کرده و در رسانه ها نیز مطرح شده باید به منصه ظهور برسد و عدالت اجتماعی که مد نظر است باید مورد توجه شهرداری و مسئولین شهری قرار گیرد. 

اسد زاده در ارتباط با همکاری همه جانبه با شورای شهر اذعان داشت: همکاری اعضای محترم شورا در این دوره دستاورد مهمی می باشد و شهرداری میبد بدون نظر شورا قرار نیست فعالیتی انجام دهد و فعالیت هایی که قرار است انجام شود طبق مصوبات شوراست. مصوبات شورا یکی ازسند های بالا دستی مجموعه شهرداری است و هرچه که شورا به اتفاق آراء تصویب کند می تواند مورد اجرا قرار گیرد.

وی با اشاره به نواقص موجود در شهر در دوره های گذشته  اظهار داشت: یک سری نواقصی در شهر وجود دارد که شهرداری باید به این مطالبات در گذشته بیشتر اهمیت می داده و این نواقص شاید جزو عقب افتادگی های این شهر باشد. تامین بعضی از موارد نظیر میدان میوه و تره بار، حمل و نقل عمومی، پارکینگ مخصوص فضاهای فرهنگی شهر براساس نظرات اعضای شورا در راس برنامه های کاری شهرداری قرار می گیرد. در این زمینه چابک سازی شهرداری باید مورد توجه قرار گیرد و با احترام به کارکنان و همه دست اندرکاران شهرداری نیاز به یک فرصت زمانی داریم تا به قسمت های مدیریتی و جایگاه های شهرداری توجه کنیم و آنچه را که لازم است با نظر شورا انجام دهیم و در جهت آموزش و هوشمند سازی شهرداری گام برداریم.

شهردار میبد ضمن تقدیر از زحمات پرسنل شهرداری به آنها توصیه داشت: در ماموریتها و مسئولیت هایی که دارند متوجه باشند که به شهر خود خدمت می کنند و حقوقی که به آنها پرداخت می شود از بیت المال و مجموعه مردم می باشد. صرف جویی در مسایل مالی را مد نظر قرار دهند و نقش خود را بر اساس آنچه که قانون، مقررات و ضوابط مشخص کرده به درستی ایفا کنند. اگر این اتفاق صورت گیرد ما در جهت پیشرفت این عزیزان شاهد صدور نیروی کارآمد و متخصص در استانها و شهر های دیگر بوده تا آنجا نیز بتوانند عرضه خدمت داشته باشند.

اسد زاده در پایان بیان داشت: امیدوارم در این دوره که به بنده اعتماد شده بتوانم رضایت خدا، ائمه اطهار که شهرمان با نام و یادشان مطهر است و رضایت همه مردم میبد را کسب کنم.

در پایان این مراسم از تلاش های شهردار قبلی آقای بهارستانی  تقدیر و تشکر بعمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.