Skip to Content

بدون حضور خبرنگاران:

مراسم معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت میبد در بایکوت خبری(معنادار) برگزار شد


جلسه معارفه سرپرست جديد شبكه بهداشت و درمان ميبد با حضور مسئولین استانی در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در مراسمی که دیروز (سه شنبه) با حضور فرماندار میبد و معاونانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در محل فرمانداری میبد برگزار گردید، دکتر جواد سهیلی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معرفی شد.

لازم به ذکر است با وجود اینکه ساعتی پس از برگزاری معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت، جزییات همراه با تصاویر این مراسم بر روی سایت فرمانداری میبد قرار گرفت، اما این جلسه بدون دعوت از هیچکدام از خبرنگاران شهرستان برگزار شد و حتی با شرکت خبرنگار میبد خبر(تنها خبرنگار حاضر در این مراسم) و پوشش خبری این مراسم مخالفت بعمل آمد.

همانطور که در تصاویر منتشر شده میبینیم خبرنگار صدا و سیما در جلسه حضور داشتند، پس دلیل منع حضور سایر خبرنگاران در این مراسم چه بود.

همانطور که دکتر سهیلی گفته اند می خواهند شعار سال را محقق کنند. چه خوب بود از رسانه ها که رابط دولت و ملت هستند دفاع می کردند.

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.