Skip to Contentهمزمان با ایام فاطمیه مراسم عزاداری و سوگواری دهه اول با حضور ارادتمندان اهل بیت در مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در این مراسم معنوی حجت الاسلام مرتضی دهقانی با اشاره به فضیلت و ابعاد شخصیت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: در نگاه متعالی و در افق دید روشن حضرت زهرا(س) توجه به امامت و ولایت در حکومت اسلامی باعث دوری مردم از تفرقه،جاری شدن احکام دین در جامعه و حاکم شدن اصل وحدت و یکپارچگی در بین امت می شود.

وی افزود: عظمت و عزت دنیای اسلام به پاس خدمات و جان فشانی‌های حضرت فاطمه زهرا (س)است و دوران پرفراز و نشیب زندگی حضرت فاطمه(س) بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) آغاز شد.

در این محفل معنوی ارادتمندان آن بانوی همام به عزاداری و سوگواری پرداخته و در غم از دست دادن این بانوی بزرگ اشک ماتم ریختند.

مهدی رسولی مداح مشهور هیئت ثارالله زنجان، روضه خوان و مداح این مراسم با شکوه بود.

مراسم عزاداری و سوگواری دهه اول فاطمیه به همت مجمع عاشقان بقیع شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.