Skip to Content

همزمان سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر صورت گرفت؛


مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و ضیافت افطاری ساده و صمیمی بسیجیان گردان امام حسین(ع) میبد در تالار گل نرگس برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در ماه مبارک رمضان و همزمان سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، مراسم گرامیداشت سوم خرداد و افطاری گردان امام حسین(ع) با حضور مسئولین، بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد در تالار گل نرگش برگزار شد.

محمد حسین فیاضی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در ضیافت افطار بسیجیان گردان امام حسین(ع) ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر بیان داشت: عملیات بیت‌المقدس و حماسه شگفت‌انگیز آزادسازی خرمشهر که به تعبیر روح خدا خمینی کبیر (ره) یک امر الهی بود، از نقاط عطف هشت سال دفاع مقدس و ثمره تغییر راهبرد و مدیریت جنگ بعد از حذف بنی‌صدر را  به رخ کشید و پیامدها و بازتاب‌های این پیروزی بزرگ ضمن نگران ساختن حامیان رژیم بعثی صدام به چالش منطقه‌ای جنگ افروزان به ويژه آمريكاي جنايتكار‌ تبدیل شد.

وی افزود: عملیات بیت‌المقدس و حماسه شگفت‌انگیز آزادسازی خرمشهر که به تعبیر روح خدا خمینی کبیر (ره) یک امر الهی بود، از نقاط عطف هشت سال دفاع مقدس و ثمره تغییر راهبرد و مدیریت جنگ بعد از حذف بنی‌صدر را  به رخ کشید و پیامدها و بازتاب‌های این پیروزی بزرگ ضمن نگران ساختن حامیان رژیم بعثی صدام به چالش منطقه‌ای جنگ افروزان به ويژه آمريكاي جنايتكار‌ تبدیل شد.

سردار فیاضی در پایان تصریح داشت: ‌جایگاه ممتاز و تاثیرگذار فرامنطقه‌ای امروز جمهوری اسلامی و نقش‌آفرینی‌های موفق آن در عرصه کمک به ملت‌هاي مظلوم و جبهه مقاومت اسلامی برای مقابله با جنگ‌های نیابتی و تروریستی در منطقه به ویژه در مبارزه دولت و ملت‌های سوریه و عراق علیه گروه‌های تکفیری ـ سلفی، مرهون فداکاری و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و تربیت‌یافتگان مکتب عاشورا و ولایت فقیه در جای جای این سرزمین ‌است که هم اکنون به الگوهای افتخارآمیز ‌مدافعان حرم و حریم اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تبدیل شده‌اند.

در ادامه این مراسم دو حافظ کشوری کل قران مجید، علی و پارسا دست‌مرده از کرج، به سولات قرانی حاضرین پاسخ گفتند و در انتها نیز به دو نفر از بسیجیان گردان امام حسین(ع) که فرزندانشان در سال ۹۷ متولد شده بودند هدیه تقدیم شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.