Skip to Content

با حضور سردارد فتوحی

مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) و افتتاحیه محل جدید گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد+تصاویر


بعد از ظهر روز گذشته، با حضور فرماندهی تیپ 18 الغدیر، سردار فتوحی و مسئولین شهرستانی مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در محل جدید گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار میبد خبر: این مراسم به مناسبت میلاد باسعات امام حسین(ع) و روز پاسدار در محوطه محل جدید گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد و با حضور مسئولان شهرستان، برپا شده بود.

مهمان ویژه این مراسم سردار فتوحی، فرماندهی تیپ 18 الغدیر استان یزد بود. که دقایقی نیز به ایراد سخنرانی برای حضار پرداخت.

از دیگر برنامه های این جشن، برگزاری سرود های مولانا یامهدی(عج) و لبیک یاحسین(ع)، توسط گروه سرود ولایت امامزاده میرشمس الحق شهرستان میبد و همچنین نورافشانی بود.

از حاشیه های این مراسم نیز بارش شدید در حین برگزاری مراسم بود.

در ادامه تصاویری از این مراسم را در معرض دید خوانندگان محترم قرار داده ایم...

عکس: محمد حسین حفیظی - صادق غفوری


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.