Skip to Content


مراسم جشن تکلیف ۸۰۰ نفر از دانش آموزان دختر میبدی+تصاویر


مراسم معنوی جشن تکلیف نزدیک به ۸۰۰ نفر از دانش آموزان دختر سال سوم ابتدایی با اجرای حجت الاسلام و المسلمین “شیخ مرتضی دهقانی” و با حضور جمعی از مسئولین شهر ، مدیر و معاونین و مربیان مدارس برگزار شد.

در این مراسم شفاعی معاون تربیتی و فرهنگی اداره ضمن عرض خیرمقدم ، رسیدن به سن تکلیف را به دانش آموزان تبریک گفتند و در این خصوص بیانات ارزنده ای ارائه نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین دهقانی با اجرای برنامه های شاد و طنزآمیز دانش آموزان را با مسائل تربیتی و معنوی آشنا نمودند.

اجرای سرود توسط دانش آموزان آموزشگاه رشیدالدین میبدی، نمایش کوتاه توسط دانش آموزان شاهد باهنر و برگزاری نماز جماعت از جمله برنامه های این مراسم معنوی بود.

download (2) download (3) download (4) download (5) download (6) download (7) download (8) download (9) download (10) download (13) download (16) download download (1)
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.