مراسم تحلیف اعضای جدید شورای شهر میبد به روایت تصویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، ظهر امروز مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و همچنین تبریک به شورای منتخب نسبت به آغاز کار این شورا گفت: شورای جدید باید همه عزم خود را در پاسخگویی به مردم به کار بگیرد.

حسین فلاح افزود: آنچه مهم است این است که شورا با آگاهی به مشکلات و اولویت‌گذاری در انجام امور پروژه‌ها طبق خواسته و انتظار مردم و افق توسعه و آبادانی کار کند.

در این مراسم اعضای شورای جدید سوگند یادکردند تا بر اساس قانون اساسی و طبق موازین بر وظایف و رسالت محوله در دوران 4 ساله خود در شورا عمل کنند.

همچنین اعضای شورا متعهد شدند: مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان را با نگاه به منشوری که حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد برای چشم‌انداز شهرستان در حوزه شورا و شهرداری تدوین‌شده است پیش ببرند.

در این مراسم ابتدا اعضای هیئت‌ رئیسه به ترتیب سن انتخاب شدند که بر این اساس حسینعلی فلاح به‌عنوان رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی نائب رئیس و خانم انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی تعیین شدند.

سپس بر اساس نظر اعضای شورا، علیرضا آقایی میبدی به‌عنوان رئیس شورای میبد معرفی شد.

محمدرضا هدایی نائب رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی خزانه‌دار، حسینعلی فلاح سخنگو، انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی و مجید زارعی و علیرضا آزادمنش هم به‌عنوان عضو تعیین شدند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.