Skip to Contentمراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، ظهر امروز مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و همچنین تبریک به شورای منتخب نسبت به آغاز کار این شورا گفت: شورای جدید باید همه عزم خود را در پاسخگویی به مردم به کار بگیرد.

حسین فلاح افزود: آنچه مهم است این است که شورا با آگاهی به مشکلات و اولویت‌گذاری در انجام امور پروژه‌ها طبق خواسته و انتظار مردم و افق توسعه و آبادانی کار کند.

در این مراسم اعضای شورای جدید سوگند یادکردند تا بر اساس قانون اساسی و طبق موازین بر وظایف و رسالت محوله در دوران 4 ساله خود در شورا عمل کنند.

همچنین اعضای شورا متعهد شدند: مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان را با نگاه به منشوری که حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد برای چشم‌انداز شهرستان در حوزه شورا و شهرداری تدوین‌شده است پیش ببرند.

در این مراسم ابتدا اعضای هیئت‌ رئیسه به ترتیب سن انتخاب شدند که بر این اساس حسینعلی فلاح به‌عنوان رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی نائب رئیس و خانم انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی تعیین شدند.

سپس بر اساس نظر اعضای شورا، علیرضا آقایی میبدی به‌عنوان رئیس شورای میبد معرفی شد.

محمدرضا هدایی نائب رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی خزانه‌دار، حسینعلی فلاح سخنگو، انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی و مجید زارعی و علیرضا آزادمنش هم به‌عنوان عضو تعیین شدند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.