مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام ۱۵ خرداد در میبد برگزار می شود+ جزئیات مراسم - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentجلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، یوم الله 15 خرداد به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد و با حضور نمایندگان دستگاه‌ها و سازمان‌ها برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، " علیرضا ابوالحسنی" بابیان برنامه‌ های سالروز ارتحال امام (ره) بر برگزاری هر چه باشکوه‌ تر مراسمات در شهرستان میبد تأکید کرد و گفت: سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد با ماه مبارک رمضان و لیالی با فضیلت قدر مصادف شده و فرصت مناسبی برای تبیین آرمان‌های امام راحل، شهیدان والامقام و منویات مقام معظم رهبری است که ضرورت دارد شرایطی را فراهم کنیم تا مردم بتوانند به‌ خوبی از این برنامه‌ ها بهره‌مند شوند.

معاون سیاسی، امینتی و اجتماعی فرماندارمیبد اظهار کرد: امیداست مراسم گرامیداشت 14 و 15 خرداد باشکوه‌تر از هرسال در شهرستان میبد برگزار شود.

طبق مصوبه جلسه، بیست و نهمین مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) 2 شنبه 14 خردادماه ساعت 18.30 الی 20 در امامزاده میر شمس الحق و همچنین مراسم گرامیداشت 15 خرداد روز 3 شنبه پانزدهم خردادماه ساعت 10 الی 12 در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار می‌شود.

معاون سیاسی فرماندارمیبد در آستانه روز جهانی قدس با تأکید بر حضور همه مسئولین ادارات و نهادها، روحانیون و اقشار مختلف جامعه ازجمله گروهای فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی در راهپیمایی روز جهانی قدس و رعایت نظم و امنیت گفت: همه تدابیر لازم جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه در شهرستان میبد فراهم است و مردم همیشه درصحنه میبد یک‌بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی وحدت، همدلی و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذاشت.

وی با اشاره به زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد هم گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد مثل سال گذشته از ساعت 10 ونیم، حرکت آحاد انقلابی و شریف از محلات به سمت میدان جانباز و ازآنجا از ساعت 11 ونیم به سمت مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ر) میعادگاه نماز جمعه خواهد بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.