Skip to Content


مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش اموزی میبد+گزارش تصویری


کاروانهای راهیان نور دانش آموزی میبد صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج و رییس آموزش و پرورش میبد در مصلی آیت الله اعرافی این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس بدرقه شدند.

به گزارش "میبدخبر" کاروانهای راهیان نور دانش آموزی میبد صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج و رییس آموزش و پرورش میبد در مصلی آیت الله اعرافی این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس بدرقه شدند.

این کاروان در قالب دو اتوبوس به مدت سه روز از مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند تا از نزدیک با رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در طول دوران دفاع مقدس آشنا شوند

 

.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.