Skip to Content

به مناسبت روز عرفه و سالگرد فاجعه تلخ منا:

مراسم استقبال و تشییع شهید گمنام در میبد


فرمانده سپاه میبد گفت: مراسم دعای عرفه روز یکشنبه با حضور پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار می‌شود.

به گزارش "میبدخبر"، سرهنگ فلاح در این زمینه توضیح داد: به مناسبت روز عرفه و سالگرد فاجعه تلخ منا استان یزد میزبان 4 شهید گمنام می باشد که این شهدا صرفا جهت حضور در مراسم دعای عرفه به شهرهای یزد،میبد،مهریزو اردکان مورد استقبال و تشییع قرار می گیرند.

وی گفت: این شهید سرافراز دوران دفاع مقدس یکی از 110 شهید تازه تفحص شده‌ای است که به‌تازگی به کشور بازگشته‌اند و قرار است در سراسر کشور تشییع شوند.

وی بیان داشت: مراسم استقبال از شهید گمنام شهرستان میبد صبح روز یکشنبه(21شهریورماه)ساعت 10 صبح از میدان آیت الله خامنه ای با حضور خانواده شهدا،مردم و مسئولین به داخل شهر انجام می شود.

سرهنگ فلاح در رابطه با برنامه عصر روز یکشنبه عنوان کرد: مراسم تشییع شهید گمنام ساعت 3عصر از خیابان ورودی مصلی به داخل مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار می شود.

وی در ادامه  سایر برنامه های مرتبط با مراسم تشییع را بدین شرح اعلام کرد:

تلاوت قرآن

قرائت پیام حج امسال رهبر انقلاب

قرائت دعای عرفه

وی ضمن تشکر از مردم بخاطر حضور در مراسم قبلی تشییع پیکر شهدا از عموم مردم دعوت کرد تا مانند گذشته در این مراسم حضور به یاد ماندنی رقم بزنند.

در پایان قابل ذکر است چون این شهدا شناسایی نشده اند بعد از مراسم دعا به یزد و سپس به معراج شهدای تهران جهت شناسایی منتقل می گردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.