Skip to Content

«آیت الله نوری همدانی»میهمان مردم دارالعباده یزد خواهد بود

مراسم استقبال از آیت الله العظمی نوری همدانی در یزد +برنامه ها


مراسم استقبال از آیت الله العظمی نوری همدانی امروز چهارشنبه نهم اردیبهشت،ساعت 18:30 از فرودگاه شهید صدوقی یزد انجام خواهد شد.

 به گزارش میبد خبر، مراسم استقبال از آیت الله العظمی نوری همدانی فردا چهارشنبه نهم اردیبهشت، ساعت 18:30 از ✈️ فرودگاه شهید صدوقی یزد انجام خواهد شد و سپس ایشان در بیت آیت الله ناصری حضور خواهند یافت.

 

آیت الله العظمی نوری همدانی صبح پنجشنبه دهم اردیبهشت ماه در محل سالن تربیت معلم با علما و روحانیون دارالعلم یزد دیدار خواهند کرد، عصر جمعه یازدهم، ضمن حضور در امامزاده سید جعفر محمد واقع در بلوار جمهوری و اقامه نماز مغرب و عشا با عموم مردم دیدار خواهند داشت.

 

دیدار های این مرجع عالیقدر با سفر به بافق در تاریخ شنبه دوازدهم اردیبهشت، دیدار با خانواده شهدا، نیروهای مسلح و مدیران استانی در تاریخ یکشنبه سیزدهم ادامه می یابد. دیدار با نخبگان و دانشگاهیان در تاریخ چهاردهم اردیبهشت هم پایان بخش سفر ایشان به دارالعباده یزد خواهد بود.

 

گفتنی است بنا بر درخواست آیت الله ناصری نماینده  ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار؛ نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری وامام جمعه بخش مرکزی یزد، استان دارالعباده نهم تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری میزبان «حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی» مرجع عالیقدر جهان تشیع خواهد بود.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.