Skip to Content

به مناسبت دهه کرامت برگزار شد:

مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ، ورزشی بانوان میبد + تصاویر


مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ، ورزشی بانوان میبد، صبح دیروز با حضور مسئولین شهرستان و بانوان ورزشکار در مجموعه ورزشی تلاشگران برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"؛ در این مراسم پس از پخش قرآن و سرود ملی، دختران ورزشکار هنرنمایی کردند و به نفرات منتخب هر رشته جوایزی اهدا شد.
خانم بی غرض مسئول ورزش بانوان در مورد این جشنواره بیان داشت: این جشنواره از پنجشبه هفته گذشته با حضور باشگاههای دولتی و خصوصی در 6 رشته (4رشته انفرادی و 2 رشته تیمی) و از 10 باشگاه میبد برگزار شد.
مسئول ورزش بانوان ادامه داد: در این جشنواره ورزشی بین باشگاهی از رشته های انفرادی شامل پرتاب توپ ، پرش طول ، طناب زنی ، آزمون چابکی و از رشته های تیمی نیز داژبال و طناب کشی که از هر رشته 3نفر برتر انتخاب شدند و از آنها با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.