مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در مصلای میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در مصلای آیت الله اعرافی(ره) میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مومنین روزه دار، در این شب پر فضیلت با قرائت ادعیه و تمسّک به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، دست نیاز به سوی خالق بی نیاز برداشته و شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان را در مصلای آیت الله اعرافی(ره) احیاء داشتند.

زمزمه " الهی العفو" در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در فضای روحانی مصلا پیچید و جمع کثیر عاشقان آل الله علیهم السلام که بصورت انفرادی یا به همراه اعضاء خانواده خود در این مکان نورانی حضور یافته بودند، در زیباترین حال به مناجات پرداختند.

مردم عزادار با خواندن قرآن ،دعاهای جوشن کبیر، مجیر ، زیارت عاشورا به درگاه خدا تضرع کردند و در ادامه این آئین معنوی ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حجت الاسلام قربانی به مرثیه سرایی پرداخته و پس از آن آیت الله اعرافی به ایراد سخنرانی پیرامون فضیلت این شب بزرگ پرداختند.

بعد از سخنرانی مردم با بر سر گرفتن قرآن با نوای "بک یا الله" چهارده معصوم علیها سلام را شفیع خود قرار داده و برای رهایی همه مسلمانان جهان از بند طلم و ستم و گشایش مشکلات دست به دعا شدند.

گفتنی است این مراسم همزمان از شبکه تابان نیز پخش شد.

انتهای مراسم/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.