Skip to Content


مدیر کل بعدی میراث فرهنگی یزد کیست؟


برخی از مسئولان سابق و یقه سفیدان فعلی که در تصمیم گیری های دولت تدبیر در یزد نقش عمده ای ایفا می کنند، گزینه هایی را برای مدیریت میراث فرهنگی یزد به استاندار ارائه داده اند.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از عصرفرهنگ؛ هفتم شهریور یکی از نشریات شهر یزد، خبر رسوایی مالی در اداره میراث فرهنگی یزد، که قبلاً بارها دهان به دهان گشته بود، را منتشر کرد. شرافت  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با تکذیب شدید این خبر اعلام کرد به زودی نشستی خبری برگزار خواهد کرد و به اتهامات پاسخ خواهد گفت.

با گذشت نزدیک به 50 روز از وعده مدیر کل و عدم برگزاری نشست خبری، افکار عمومی اتهامات نشریه یزدی را پذیرفته و منتظر مدیر کل جدید این اداره هستند. البته برخی از مسئولان سابق و یقه سفیدان فعلی که در تصمیم گیری های دولت تدبیر در یزد نقش عمده ای ایفا می کنند به جای انتظار گزینه هایی را هم به استاندار یزد ارائه داده اند. سید مصطفی فاطمی و  سید رضا خادمی دو گزینه پیشنهادی برای رسیدن به منصب مدیر کلی هستند.

سید مصطفی فاطمی پیش از این معاون گردشگری میراث فرهنگی یزد بود که به ادعای خودش «به دلیل عدم رابطه استخدامی و تاکید دستگاه های نظارتی» عنوان شغلی اش تغییر کرده است و خداحافظی اش با پست معاونت به شایعات موجود ارتباطی ندارد.

سیدرضا خادمی نیز اکنون در استانداری یزد مشغول به فعالیت است. وی قبلاً مديرکل امور شهری و شوراهاي استانداري بوده و اکنون سمت مديركل دفتر فني، امور عمراني و حمل و نقل و ترافيك استانداري يزد را بر عهده دارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.