مدیران ناکارآمد برکنار شوند - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد گفت در شرایط کنونی کشور مدیران ناکارآمد برکنار شده و مدیرانی که طرح و برنامه برای برون رفت از مشکلات جامعه دارند جایگزین شوند.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام محمد اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه میبد با اشاره به روز ۱۴ مرداد و نامگذاری آن به عنوان روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی یادآور شد: دنیای استکبار و کشورهای ابرقدرت از واژه حقوق بشر بعنوان یک شعار و حربه ای برای به سلطه کشیدن سایر کشورها استفاده ابزاری می کنند.

وی افزود: حقوق بشر همواره از موضوعاتی بوده که کشورهای استعمارگر و صاحب قدرت از آن برای نفوذ و سلطه بر منابع و انرژی سایر کشورها استفاده ابزاری کرده اند.

حجت الاسلام اعرافی با عنوان اینکه کسانیکه ادعا می کنند در پی حقوق بشر اسلامی هستند، مصوبشان در حد شعار بوده گفت: متاسفانه برخی کشورها به کشتار افراد بیگناه در کشورهای اسلامی می پردازند و همواره در پی قتل و عام مردم بیگناه هستند.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به 17 مردادماه روز خبرنگار و با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی اظهار داشت: اطلاع رسانی امر بسیار مهمی بوده و رسانه نقش خطیری در ابلاغ پیام اسلام و انقلاب به مردم را دارند. خبرنگاری عبادت الهی می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کشور و ملت ایران مواجهه با جنگ روانی و اقتصادی ناجوانمردانه از سوی دشمنان روبروست، اذعان داشت: این جنگ روانی و اقتصادی که از سوی دشمان به راه افتاده و با مدیریت رسانه ای دنیای غرب همراه است پروژه ای با هدف نا امیدی، ایجاد یاس در افکار عمومی کشور بر علیه انقلاب و نظام اسلامی و عدم کنترل و بهبود شرایط اقتصادی و فراخوانی به اغتشاشات می باشد. 

حجت الاسلام اعرافی با بیان اینکه اعتماد زدایی و سیاه نمایی کار اصلی دشمن در داین زمانه است، ابراز داشت: اکنون زمانه حساسی برای دولت، ملت و کیان نظام اسلامی است که ملت باید با گوش فرا دادن به رهنمودهای مقام عظمای ولایت از شرایط بحرانی عبور کنند.

وی برکناری مدیران ناکارآمد در شرایط کنونی و جایگزینی مدیران لایق که طرح و ایده برای برون رفت از مشکلات دارند و بستن گلوگاه های فساد، ایجاد هماهنگی در بین  تیم اقتصادی دولت و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی برای رشد و توسعه اقتصادی و حل مشکلات را از مهمترین مطالبات مردم عنوان داشت.

حجت الاسلام اعرافی تنها راه خروج از تحریم های اقتصادی دشمنان را ایستادگی و تکیه به باورها و ظرفیتهای داخلی دانست و گفت: دشمن می خواهد با ایجاد موج روانی در جامعه ملت را خسته کرده و از ادامه راه باز دارد که در این راستا باید تلاش کنیم با شناسای نقاط آسیب پذیر و ترمیم آن تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده و با تقویت مراکز علمی و پژوهشی گام مهمی را برای توسعه اقتصادی و افزایش تولید داخلی برداریم.

امام جمعه موقت میبد در پیان خطبه ها سرعت بخشی به روند تصمیم گیری در مواقع بحرانی را امر مهمی بر شمرد و افزود: دولت و ملت باید جسارت لازم برای تحولات اساسی در جهت عبور از بحران اقتصادی را داشته و دولت در این راستا تصمیمات قاطعی را اخذ کند.

انتهای پیام/اد

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.