Skip to Content

در آستانه دهه فجر:

مدیران استانی و شهرستانی با خانواده های شهدای میبد دیدار کردند


صبح امروز دریک اقدام تحسین برانگیز مدیران کل استان، شهرستان میبد، به همراه مهندس میرمحمدی استاندار یزد و فلاح فرماندار میبد در قالب 72 اکیپ از 282 خانواده شهید شهرستان میبد دیدن کردند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: صبح امروز دریک اقدام تحسین برانگیز مدیران کل استان، شهرستان میبد، به همراه مهندس میرمحمدی استاندار یزد و فلاح فرماندار میبد در قالب 72 اکیپ از 282 خانواده شهید شهرستان میبد دیدن کردند.

در ابتدای این مراسم مهندس میرمحمدی با حضور در مصلی آیت الله اعرافی در جریان روند ساخت این مکان قرار گرفت.

گفتنی است در اولین دیدار استاندار که فلاح فرماندار میبد، سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد، سرهنگ استادی از سپاه الغدیر و برخی دیگر از مسئولان از خانواده شهید درویشی بازدید کردند.

در این بازدید مهندس میرمحمدی استاندار یزد از شهید درویشی کارمند سابق شهرداری میبد یادی کرد و درباره ایثارو شهادت سخنانیرا بیان کرد.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه همسر و فرزند شهید درویشی در سخنان کوتاهی خاطراتی از شهید بزرگوار را بیان کردند.

عکاس: سیدمحمد نبوی

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.