Skip to Content

امام‌جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد گفت: کسانی که با وجود بدعهدی های آمریکا در موضوع برجام، بار دیگر پیشنهاد مذاکره با آمریکا را می دهند نفوذی دشمن هستند.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام محمد اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میبد با اشاره به نامه برخی افراد بی بصیرت به مسئولین نظام برای مذاکره با آمریکا اظهار داشت: محتوای این بیانیه بسیار ذلت‌ بار با وجود بدعهدی های آمریکا در موضوع برجام توسط عده ای از مرعوبان دشمن و سازشکاران داخلی و عناصر نفوذی نگاشته شده است.

وی با اشاره به این موضوع که نویسندگان این نامه از چهره‌های مرعوب آمریکایی و از فعالان فتنه ۸۸ هستند، ابراز داشت: این افراد باید بدانند که نظام اسلامی و رهبری انقلاب با اقتدار در برابر امریکا ایستاده است و به نسخه مرعوبانه این عناصر نفوذی توجه نخواهند کرد و این افراد باید در ذلت و حقارت خود بمیرند.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به برخی رویدادهای جاری و مسائل بین‌المللی اظهار داشت: کشورهای غربی برای رسیدن به منافع دنیوی با استفاده از رسانه‌ها و فضای مجازی در راستای اهداف خود تبلیغات می‌کنند و لذا ما باید در مقابل فریب دشمنان اسلام هوشیار باشیم.

حجت الاسلام اعرافی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان اشاره داشت و گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید دقت کنند تا آنچه در اتاق فکر دشمن تهیه شده است و منافع آنها را تامین می‌کند، تصویب نکنند و در این راستا دقت و مراقبت مجلس در پیوستن به معاهدات بین‌المللی بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی استقلال دارد و باید بر اساس دستورات اسلام و قوانین کشور این معاهدات را امضا کنیم.

خطیب موقت جمعه میبد با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید به‌ دور از گرایش‌های حزبی و جناحی، منافع مردم و کشور را در تصمیم‌گیری‌ها مدنظر قرار دهند، اذعان داشت: همان‌طور که رهبری هم یادآور شدند، مجلس عصاره فضایل ملت است و نمایندگان مجلس باید همواره خدمتگزار مردم باشند و برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند.

حجت الاسلام اعرافی در پایان سخنان خود با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید بهشتی، به خدمات این نهاد در حمایت از حقوق مردم و اجرای عدالت اشاره کرد و ضمن تقدیر از کارکنان و متصدیان قوه قضائیه، یادآور شد: قوه قضائیه حافظ عدالت در جامعه و آخرین پناه گاه کسانی است که حق آن‌ها ضایع می‌شود؛ و این مجموعه باید نهایت تلاش خود را در راستای انجام وظایفی و تکالیفی که عهده‌دار است به کار گیرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.