Skip to Contentمجید بهارستانی شهردار اسبق شهر میبد به عنوان شهردار جدید طبس انتخاب شد.

به گزارش میبد خبربه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، در جلسه معرفی شورای اسلامی شهر طبس،اعضاء شورای اسلامی شهر طبس به اتفاق آرا مجید بهارستانی میبدی را به عنوان شهردار طبس معرفی کردند .

امینی رئیس شورای اسلامی طبس در این جلسه گفت: پس از بررسی های بسیار آقای بهارستانی شهردار کنونی میبد با ۲۲ سال سابقه فعالیت در شهرداری و ۱۶ سال سابقه فعالیت در شهردار اصفهان برای شهردار جدید طبس انتخاب شد.

وی افزود: حضور و فعالیت ایشان در شهری که از نظر موقعیت مکانی و شرایط آب و هوایی به طبس نزدیک است در موفقیت ایشان در کرسی شهرداری طبس مؤثر و اهمیت بسیار دارد.

مجید بهارستانی در حال حاضر شهردار میبد می‌باشد و قرار است ظرف چند روز آینده این مسئولیت را به محمود اسدزاده‌فیروزآبادی تحویل دهد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.