Skip to Contentمسئول اتحادیه صنف كارواش یزد تاکید کرد: دیگر مجوز تاسیس کارواش جدیدی در شهر یزد صادر نخواهد شد.

به گزارش میبد خبر، علی اسلامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان یزد در مصاحبه ای در پاسخ به چگونگی تامین آب کارواش ها گفته است: مجوز احداث کارواش توسط سازمان اصناف صورت میگیرد اما در خصوص تامین آب، ما در حال حاضر به هیچ کارواشی انشعاب آب نمی دهیم و کارواش ها موظفند آب مورد نیاز خود را از طریق تانکر تامین کنند و در صورتی که از انشعاب غیر مجاز استفاده شود با آن ها برخورد قانونی می شود.

مسئول اتحادیه صنف كارواش یزد در این رابطه در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا گفت: در حال حاضر تمام کارواش های شهر یزد از آب شهری و لوله کشی استفاده می کنند.

 حسین ایزدی با بیان اینکه «کار کردن کارواش ها در شهر یزد به صرفه است» تاکید کرد: شستن یک اتومبیل در کارواش بین ۵۰ تا ۷۰ لیتر آب نیاز دارد اما اگر قرار باشد این کار در منزل انجام شود مطمئناً چندین برابر این مقدار آب مصرف خواهد شد.

وی عنوان کرد: اخذ پروانه تاسیس کارواش شرایطی دارد، کسانی که تا حدود 4-5 ماه قبل به ما مراجعه کرده و به دنبال فراهم کردن شرایط لازم رفته اند می توانند مجوز دریافت کنند اما دیگر مجوز تاسیس کارواش جدیدی در شهر یزد صادر نخواهد شد.

ایزدی با بیان اینکه تعداد کارواش ها در شهر یزد بیشتر از حد معمول است اظهار کرد: قصد داریم از ادامه فعالیت کارواش هایی که فاقد پروانه کسب هستند به کمک اماکن جلوگیری کنیم. برخی کارواش ها نیز غیراستاندارد هستند که در تلاشیم تا این واحدهای صنفی را مجاب به اصلاح وضع موجود کنیم.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.