Skip to Content


مجموعه نمایشگاه های بهار فاطمی + تصاویر


طبق روال چند سال اخیر، مجموعه نمایشگاه های بهار فاطمی، با برنامه های شاد و متنوع، پذیرای همشهریان و مسافران نوروزی در این ایام می باشد

به گزارش میبد خبر، از ابتدای نوروز امسال، مجموعه نمایشگاه های بهار فاطمی، به همت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت میبد،شهرداری و شورای شهر میبد، حوزه علمیه خواهران، طلاب و روحانیون شهرستان، در پارک بهاران برپا شده و هرشب با برنامه های متنوع پذیرای خیل عظیمی از همشهریان و مسافران نوروزی می باشد.

آقایی مسئول فرهنگی بسیج در گفتگو با میبد خبر، ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و خوش آمد گویی به مهمانان نوروزی، از جمله برنامه های این مجموعه را، برگزاری بازيهاي شاد و جذاب ويژه كودكان نوجوانان و بزرگسالان شامل: پينت بال، فوتبال دستي انساني، ماروپله انساني، پرندگان خشمگين، تيراندازي، دارت، نقاشي و در غرفه هاي فرهنگي مذهبي ،پاسخگويي به شبهات و نمايشگاه كتاب عنوان کرد. وی از آغاز بکار بازارچه صنایع دستی و غذاهای سنتی میبد در کنار این نمایشگاه ها خبر داد و اضافه کرد: به فضل خدا این مجموعه تا 13 فروردین پابرجا بوده و پذیرای مردم و مهمانان می باشد.

 
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.