Skip to Content

گزارش تصویری/

مجمع عمومی اصناف شهرستان میبد برگزار شد


صبح امروز مجمع عمومی اصناف شهرستان میبد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مجمع عمومی اصناف میبد با حضور دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، فلاح معاون فرماندار میبد ، خلیلی رئیس اداره صنعت و معدن میبد ، سرهنگ فلاح فرمانده سپاه شهرستان و سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد و جمعی از مسئولین و اصناف و بازاریان شهرستان میبد در سالن فرمانداری میبد برگزار شد.

در این جلسه خلیلی رئیس اداره صعنت و معدن شهرستان میبد به اقدامات صورت گرفته در جهت ارتقای کیفی اصناف مانند تشکیل خوشه زیلو ،پروانه دار کردن واحدهای بی پروانه ،فروشگاههای مجازی و اینترنتی ،بحث روز بازارها به خصوص روز بازار بیده ،اختلاف بین سازمان حمل و نقل و اتاق اصناف در خصوص واحدهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری و مجوزهای صادره و … اشاره کرد.

سپس نمایندگان اصناف شهرستان به بیان مشکلات پرداختند که مهم ترین آن ها موضوع دارایی و مالیات و کمک های دولتی به شهرک صنفی بود.

سرهنگ موسوی ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته و همکاری با اصناف ، بر رعایت موارد امنیتی و مسائل اخلاقی توسط اصناف تاکید نمود.

در ادامه حکیمی رئیس امور مالیاتی شهرستان به بخشی از سوالات حاضران پاسخ داد.

در پایان نیز دکتر کمال دهقانی ، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت، ایشان در بخشی از سخنان خود به حادثه پلاسکو و درس هایی که از این حادثه باید گرفت مانند بیمه اموال اصناف و سایر موارد اشاره داشت.

دهقانی به وظیفه نمایندگان که وضع قوانین و نظارت بر حسن اجرای قوانین و نیز نظارت بر پاسخگویی رؤسای ادارات و مسئولین شهرستان به همشهریان را اشاره داشته و بر ادامه تشکیل جلسات در آینده تاکید نمود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.