Skip to Content

گزارش تصویری/


مجلس بزرگداشت جانباز شهید، سردار حاج حسین فیض اردکانی در شبستان حضرت زهرا(س) مصلای ایت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مجلس بزرگداشت جانباز شهید، سردار حاج حسین فیض اردکانی  با حضور جمعی از مسئولان شهرستان‌های میبد و اردکان و همچنین اقشار مختلف مردم در شبستان حضرت زهرا(س) مصلای ایت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

حجت‌الاسلام علیرضا حسنی در خصوص شهید فیض بیان داشت: جهاد مسیر زندگی سردار سید حسین فیض اردکانی بود و ایشان به فرمایش رهبر معظم انقلاب اجر جهاد خود را با شهادت گرفتند.

امام جمعه موقت میبد خاطر نشان کرد: ایشان از اخلاق بسیار خوبی برخوردار بود. به هیچ وجه از کسی کینه به دل نمی گرفت. خودش را وقف خدمت به همنوع کرده بود و در منطقه کردستان یکی از شخصیت های مورد علاقه انصار انقلاب اسلامی بود.

حجت‌الاسلام حسنی تصریح کرد: این انسان بزرگوار دائم در تلاش بود و در این راه جانبازی ایشان نیز مانع تلاش و خدمتش نشد. وی یک انسان دلسوزِ انقلاب اسلامی بود. یک نیروی خدوم بود که در نیروی مقاومت بسیج تلاش های بسیاری انجام داد و بعد هم در بنیاد شهید به بسیاری از خانواده های شهدا خدمت رسانی می کرد.

وی در پایان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی که ثمره خون شهیدان است عنوان کرد: ما در این انقلاب پیروزی های بزرگی داشتیم. امروز رزمندگان اسلام در کرانه های دور از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع می کنند. باید کاری که شهید فیض و دیگر شهدا آغاز کردند را تداوم ببخشیم و توجه داشته باشیم که هر کسی در هر جایی قرار دارد به فرموده قرآن شریف باید برای خدا اقدام کند.

در ادامه نیز حاضران از نوای گرم مداح اهل بیت سیدابوالفضل دهقانی بهره بردند.

گفتنی است این مراسم از سوی ناحیه مقاومت بسیج، فرمانداری، دفتر امام جمعه و شهرداری میبد برگزار شد.

سردار حاج سید حسین فیض‌اردکانی دوشنبه شب گذشته پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت دوران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.